Kamenný Újezd rozjetého lídra nezastavil. V Bavorovicích padl 0:6. Deset minut před koncem to ale na takový debakl nevypadalo.

Mariner Bavorovice v sobotním zápase porazil Kamenný Újezd 6:0 (2:0) a přiblížil se postupu do I.A třídy.Zdroj: Deník / Michael KalinicsFC Mariner Bavorovice se po sobotním vítězství významně přiblížil postupu do I.A třídy. Druhé Trhové Sviny ztrácejí bod a mají s Bavorovicemi horší vzájemné zápasy. Svěřenci bývalé dlouholeté brankářské jedničky Petra Smejkala zvýraznili svou výhru v závěrečné desetiminutovce, kdy vstřelili čtyři góly!

Dvě kola před koncem Bavorovice mají zaděláno na návrat do vyšší soutěže, kterou před rokem opustily.

Druhé Trhové Sviny boj nevzdávají. Zdolaly doma Vyšší Brod 6:1, ale ze dvou posledních kol by musely vytěžit minimálně o dva body víc než Mariner, aby jej ve skupině A předstihly. Po jarní porážce 0:4 totiž mají horší skóre ve vzájemných zápasech (3:4).


Mariner i Spartak nastoupí nyní venku. Bavorovičtí vyrazí do Chlumu a na závěr přivítají Suchdol, takže pokud obě utkání zvládnou, mohou slavit před svými diváky. Trhové Sviny zajíždějí do Frymburka a jaro zakončí domácím derby s Dřítní.

Esa drží v rukou Bavorovice. „Nechceme podcenit ani Chlum, který má dva body. Udělá třetí - a jsme v háji! Suchdol není špatný manšaft, ale když jsme se dostali tak daleko, musíme to dotáhnout!" burcuje kouč Marineru Petr Smejkal.