Byť o výsledek až tak nešlo – a ostatně těch gólů padlo tolik, že se přesného skóre nešlo ani dopočítat – hráči obou týmů, ať starších, tak těch mladších, bojovali nadoraz a navzájem ci nic nedarovali.

Hlavně si to všichni užívali. „První bod," hlásil se Petr Benát o asistenci do kanadského bodování stejně vehementně, jak to dělávají i borci v hokejové extralize. Vzápětí „Beny" ale nahrál na další gól, tentokráte Zdeňku Křížkovi, jenž post ve fotbalové bráně na ledě vyměnil za hrot útoku.

To jeho kolega Michal Daněk zůstal bráně věrný i v hokeji a některé jeho zákroky lavička jeho mužstva kvitovala bouřlivými ovacemi… Třeba ve chvíli, kdy chytil Rakovanovi i trestné střílení.

Ivo Táborský se v dresu hokejové Slavie pyšnil jmenovkou Bednáře docela právem, neboť jeho tým v čele s Vozábalem, Otepkou a Lengyelem si s mladšími protihráči chvílemi hrál jako kočka s myší. A když se právě Lengyel trefil, trenér Pavol Švantner stylem hlasatele z moskevských Lužnik hlasitým zvoláním „Šajbu zabrósil…" připomněl, že budějovický stoper se řadu let fotbalem živil v Rusku.

Fernando Hudson, jenž se na brusle prvně postavil až po svém příchodu z Brazílie do Česka, za roky svého působení na jihu Čech už přece jen své bruslařské umění znatelně vylepšil, zato Miroslav Markovič toho v Srbsku zřejmě moc nenabruslil, a tak se raději vybavil na všech končetinách speciálními chrániči a hlavu si kryl dorosteneckým košíkem.

Jen o berlích přikulhal do Pouzar arény Jakub Řezníček. „Mám odraženou patu a nesmím na to šlapat. To bude zase dovolená," posteskl si.

Po druhém z hokejových utkání zakončili fotbalisté Dynama letošní rok na tradiční dokopné a vyrazili na dovolenou. Zimní přípravu Dynamo zahájí v pátek 4. ledna.

Přehled zimní přípravy

Sobota 12. ledna: Dynamo – Táborsko (11.00, Tipsport liga, Beroun)

Středa 16. ledna: Dukla Praha – Dynamo (11.00, Tipsport liga, Beroun)

Sobota 19. ledna: Žižkov – Dynamo (13.00, Tipsport liga, Praha-Eden)

Středa 23. ledna: Dynamo – Hradec Králové (10.30, Tipsport liga, Praha-Eden)

Sobota 26. ledna: Dynamo – Příbram (15.00, přátelsky, Složiště)

Středa 30. ledna: Dynamo – Č. Krumlov (13.00, přátelsky, Složiště)

Sobota 2. února: Dynamo – Čáslav (14.00, přátelsky, Složiště)

Středa 6. února: Salcburk – Dynamo (14.30, mezinárodně, Rakousko)

Sobota 9. února: Rapid Vídeň – Dynamo (14.00, mezinárodně, Rakousko)

Sobota 16. února: Ml. Boleslav – Dynamo (14.00, generálka, Ml. Boleslav)