Hluboká B – Mladé 0:1 (0:1) – Domácí začali utkání územní převahou, ze které vytěžili jen několik střel zpoza šestnáctky. Ve 13. min. se po výkopu gólmana Jakovleviče dostal do úniku mládský M. Schuster a dopravil míč do brány přes vybíhajícího Vacla. I nadále se obraz hry nezměnil a domácí se tlačili na soupeřovu polovinu hřiště, ale k vyloženým šancím se dostávali obtížně. Hosté zahrozili ještě jednou z rychlého brejku opět Schusterem, jenž zakončil mimo. V největší šanci domácí Povišer ve 33. min. centroval a Jankovského hlavičku ze 2 metrů reflexivně vyrazil mládský gólman na roh! Za druhý poločas se domácí dostali jen k náznakům šancí, hosté vyzkoušeli domácího gólmana ojedinělou střelou ze 20 metrů. Pískal sudí Hruška. ŽK 1:1. Diváci: 65.

Neplachov – Boršov 0:3 (0:2) – Zápas rozhodly chyby domácích v prvním dějství, které hosté zkušeně potrestali. Začátek Neplachovu vůbec nevyšel. Nekola musel střídat pro zranění, navíc ve 14. min. zachytil zbrklou rozehrávku Fessl, jenž se neukvapil, balon ještě potáhl a z pravé strany našel centrem do šestnáctky Šefčíka, jenž hlavou poslal hosty do vedení. Ve 20. min. chyboval Neplachov podruhé, Komrska vystihl nahrávku brankáře Bicka a přihrál nabíhajícímu Friedlovi, který pohodlně zvýšil na 0:2! Hosté byli na koni, v první půli nepustili soupeře do šance. Prim hrála především záložní řada, vedená zkušenými Gruberem a Šefčíkem. Druhý poločas přinesl větší aktivitu Neplachova, který ze standardních situací kolem šestnáctky však gól nevytěžil, naopak z nenápadného brejku Komrska trefil břevno Bickovy branky! V 73. min. Boršov výhru pojistil: přímý kop zakroutil Šefčík do růžku. Neplachovský Bečvář sám proti Bublíkovi mohl snížit, ale mířil jen brankáře, stejně jako na konci utkání M. Dušák. Řídil rozhodčí Špelina. ŽK 1:1. Diváci: 65.

Další výsledky: Borovany - Olešník B/Temelín 0:1, Jankov B / Dubné - Čtyři Dvory B 0:0, Srubec - H. Stropnice 2:0, D. Voda B - Týn B 4:1, Hrdějovice - N. Hrady 4:1.

Příspěvky  od klubových zpravodajů jsou redakčně upraveny. Kompletní referáty z OP najdete v úterním vydání Českobudějovického deníku!