Ukázal to na Lokomotivě, kde dvěma góly určil vývoj zápasu. V týdnu visel nad Vaněčkovým startem otazník, ze středečního tréninku odkulhal ze hřiště s pomocí spoluhráčů. Podezření, že by mohl mít přetrženou achilovku, se naštěstí nepotvrdilo.

Fotbalisté Roudného B mile překvapili své příznivce výhrou na hřišti vedoucí Plané nad Lužnicí. V příštím kole se lídr I.A představí na Slavii.

Úterní trénink s hodnocením měl udělat tlustou čáru za nevydařeným vystoupením fotbalistů Dobré Vody v Sezimově Ústí, kde inkasovali pět branek. Kouč Jaroslav Rambousek nyní připravuje tým na pikantní duel proti svému bývalému klubu – Čtyřem Dvorům. „Soupeře neřeším, jsem v jiném týmu a soustředím se na něj," tvrdí trenér.

„Kdyby k nám přijel kdokoli jiný, musíme zápas zvládnout, protože ze tří kol máme bod, a to je na náš tým málo!" burcuje Rambousek.

ČT. DVORY – HRDĚJOVICE 1:3. Robert Čepička, trenér Čtyř Dvorů: „Jsme zklamáni protože jsme chtěli potvrdit tři body z Větřní. Bohužel se to nepovedlo. Podali jsme absolutně nejhorší výkon na podzim. Nechci snižovat výkon Hrdějovic, které zaslouženě vyhrály, ale v první půli jim stačilo pár nakopnutých balonů, aby u nás vedly 2:0.  Když jsme snížili, mysleli jsme si, že bychom ve druhé půli mohli soupeře zatlačit a něco s výsledkem udělat. Ale bylo to ještě horší… Po porážce se musíme dát do kupy, protože nás čeká těžký zápas na Dobré Vodě. Doufám, že to bude pěkné derby, tak uvidíme, jak se s tím popereme –  kéž bychom odtud alespoň bod přivezli!"

Jaroslav Čížek, asistent Hrdějovic: „Takový výsledek už jsme potřebovali jaků sůl. Čtyrák měl v poli mírnou převahu, ale do velkých šancí jsme ho moc nepouštěli. Nám se dařily rychlé protiútoky. Prosazoval se hlavně Pešek, jenž dal tři góly. Rádi bychom potvrdili výsledek doma s Borovany; už bychom potřebovali  zabrat i doma, zatím jsme úspěšnější venku."

LOKO ČB – BAVOROVICE 0:4. Jiří Pečenka, předseda Lokomotivy: „Tragický byl první poločas – po zásluze jsme polovlastními góly prohrávali 0:3. Druhý poločas se odehrál z povinnosti. Sice jsme byli lepší, ale soupeř si výhru pohlídal a v nastavení přidal ještě čtvrtý gól, který už nic neřešil. Celkově jsme podali hodně špatný výkon."

Karel Franěk, prezident Bavorovic: „Nastoupili jsme s tím, že jsme nevěděli, jaký bude zdravotní stav Vaněčka, ale ten se stal klíčovým hráčem, když do poločasu dal dva góly, a tím rozhodl o vývoji zápasu! Na výsledku ale má zásluhu celý tým. Hráči dobře bránili, nepouštěli jsme Lokomotivu do šancí; měla snad jednu, kterou gólman chytil. Dvě šance jsme proměnili se štěstím, utkání nám tentokrát vyšlo. Poločas jsme vyhráli 3:0 a bylo rozhodnuto. Pohlídali jsme si začátek druhé půle a v závěrečné minutě přidali bonbonek, čtvrtý gól. Důležité teď bude potvrdit body zvenku v sobotu doma s Chýnovem!"

(Kompletní ohlasy trenérů najdete ve čtvrtečním vydání ČB deníku.)