Brankové hody kvitovali hlavně fandové hostů.. Fotbalisté Hrdějovic podlehli v okresním přeboru Rudolfovu B 2:8 (1:4).

Referát o utkání zaslal Deníku místní zpravodaj Jaroslav Čížek. Již v 10. min. si naběhl Koranda na dlouhý Novákův pas a střelou z voleje poslal hosty do vedení. Za tři minuty  domácí srovnali . Bárta našel přesným centrem hlavu Mich.Votruby a Hořejší neměl šanci.

Hosty však gól nabudil a hlavně dvojice útočníků Le , Koranda domácí obraně zle zatápěla! Ve 20. min. Sukdol přešel jesličkami přes Radoucha, předložil míč Lemu a ten nekompromisně zavěsil.

Při další šanci vychytal domácho odchovance v útoku Rudolfova takřka 40letý veterán Sázel. Ve 24. min. Čapek na velkém vápně uličkou vybídl Le, jenž své šance s přehledem proměňoval, zvýšil na 1:3.

Domácí Beran nastřelil břevno . Další rána pro domácí přišla za tři minuty, kdy si dal Novák vlastní gól…

Pořád se něco dělo. Domácí Strnad nastřelil tyč a na druhé straně Korandu v šanci vychytal Sázel. I ve druhém poločase dominovali hosté. Čapkův přetažený centr vracel Le před branku a Sázel si míč srazil do vlastní branky.

V 54. min. mohli domácí korigovat, ale Mir. Votruba neproměnil penaltu. V 57. min. Sukdol unikl po levé straně, předložil Lemu a ten neomylně zvýšil na 1:6. Domácí Bárta opět orazítkoval jen tyčku, zatímco na opačné straně hřiště Sukdol předložil Čapkovi a ten prudkou střelou přidal sedmý gól.

V 72. min. se přece jen dočkali i Hrdějovičtí: Novák prošel přes dva obránce a přesnou střelou k tyči korigoval.

Poslední slovo však měli jasně lepší hosté, a to v 90. min., kdy povodil Michal domácí obranu a střelou po zemi dokonal fotbalovou popravu. Hosté domácí tým jasně převyšovali a jejich vítězství bylo naprosto zasloužené.

Před 40 diváky řídil Krenauer. ŽK 2:1.

Ostatní výsledky OP: Srubec - Čt. Dvory 5:3, Hluboká B - H. Stropnice 4:3, Temelín - Týn B 0:2, N. Hodějovice - Nemanice 0:3, Olešnice - Neplachov 5:0, Planá - Loko ČB B 0:1 (hosté hráli v deseti, přesto vybojovali tři body).