Trenérské provizorium na lavičce Týna nad Vltavou, kde začátkem května vedení klubu odvolalo Jaroslava Vondráška, ukončí v létě angažování nového kouče.

Olympie nečekala na konec jara a dohodla se na spolupráci s Jiřím Orlíčkem, jenž byl od 10. kola krajského přeboru, kdy skončil v Ševětíně, bez angažmá. „Pan Vondrášek skončil v týdnu po porážce s Milevskem. Rozešli jsme se v dobrém a v klubu se domluvili, že tuhle sezonu dotáhneme do konce sami,“ vysvětluje místopředseda FK Zdeněk Hrdina.


První tým dostali dočasně na povel Jan Meidl a Pavel Vařil, zaskočil i Zdeněk Hrdina. Tým v květnu nezískal v zápasech I.A třídy ani bod, červen začal remízou na stadionu Meteoru Tábor. V sobotu se představí doma proti Chýnovu a poté jej čeká už jen derniéra v Nové Vsi - Brloh. Týnu patří v tabulce desátá příčka.

Jiří Orlíček vedl v minulosti např. Rudolfov a Bavorovice, se Ševětínem slavil dva postupy. Když ale byl nováček krajského přeboru loni na podzim po deseti kolech bez bodu, musel uvolnit místo Miroslavu Koláčkovi.