Po zásluze také v úvodu druhého dějství vedli 2:0, nakonec si ale z jihu Čech vezli jen bod.

Po přestávce totiž juniorku Dynama prvně po svém dlouhodobém zranění posílil Jiří Kladrubský a s ním přišlo také výrazné zlepšení! „My ani do půle nehráli špatně, propadali jsme ale na pravém kraji obrany. Pak jsme přešli na tři stopery, a to nám pomohlo. A samozřejmě, že potřebný klid do naší hry vnesl i Kladrubský," uznal trenér Jiří Lerch.

Sparta měla v úvodu hodně šancí, Fryšták v bráně i Podstavek na stoperu ale potvrzovali, že v kádru áčka nejsou náhodou. I tak ale těsně před půlí dal Surmaj zblízka na 0:1, a když v začátku druhé půle po Surmajově uličce Pešek podél vybíhajícího Fryštáka zvýšil na 0:2, zdálo se být rozhodnuto. Vzápětí ale po Čadkově rohu krásnou hlavičkou M. Held snížil a čtvrt hodiny před koncem ukázkovou akci Kladrubského a Horáka zakončil Kalod rezolutní ranou levačkou k zadní tyči – 2:2! „Zda jsem se hodně na zápas těšil? Hrozně moc, už jsem se po těch šesti a půl měsících nemohl dočkat," radoval se Jiří Kladrubský.

Dynamo ČB – Sparta 2:2 (0:1)

Branky: 55. M. Held, 73. Kalod – 43. Surmaj, 52. Pešek. ŽK: Čadek, M. Held – Miskovič. Diváci: 110. Rozhodčí: Mydlář – Vaňkát, Pečenka.

Dynamo ČB: Fryšták – Vít (46. Kladrubský), Podraský, Podstavek, Křiváček – Schertler, Čadek, J. Held (74. Pasecký), Horák – Kalod, M. Held (88. Pěnka).

Brno – Táborsko 2:1 (1:1)

Branky: 2. Pazourek, 69. Přichystal – 15. Chirinciuc. ŽK: Černý, Fojtík – Kordina. Diváci: 50. Rozhodčí: Machálek – Pochylý, Vostřejž.

Táborsko: Bébr – Hovorka, Přeučil, Ciku (70. Jaroš), Bareš (87. Škarda), Sazma, Hadžič, Chirinciuc, Knotek, Bouška, Kordina.