Po organizační stránce proběhl turnaj bez sebemenšího zádrhelu. „Krajský svaz nás jako jednoho z účastníků baráže oslovil, jestli bychom ji nechtěli uspořádat. Bez problémů jsme kývli. Naši kluci měli výhodu domácího prostředí a pořadatelsky jsme turnaj také zvládli v pohodě. Předseda komise mládeže pan Samec měl všechno perfektně připravené, takže s průběhem panovala všeobecná spokojenost,“ tvrdí sportovní manažer klubu Pavel Mádl.


Navýsost spokojeni mohli být domácí i po sportovní stránce. Hluboká vyhrála s náskokem osmi bodů okresní přebor a na domácí půdě vyhrála i barážový turnaj. „Kluci podávali v průběhu sezony stabilní výkony. V baráži jsme chtěli uspět, i když jsme neznali kvalitu ostatních soupeřů. Ve skupině i ve finále jsme vyhráli nad Milevskem, silné týmy měly i Soběslav nebo SKP,“ chválí Mádl hlubocké mladíky. „Je to úspěch hráčů, trenérů i celého klubu. Ale především trenéři Jiří Rubick a Jiří Štabrňák odvedli obrovský kus práce,“ chválí oba trenéry.


Přestože si vybojovali postup, KP přípravek nakonec na Hluboké hrát nebudou. „Ze sportovního hlediska nás to hodně mrzí. Ale v kategorii přípravek končí devět z patnácti kluků, což je trochu problém. Navíc řada našich kluků hraje ještě hokej, takže po technicko organizační stránce bychom to asi dávali těžko dohromady,“ připouští manažer. „Nic to nemění na tom, že bychom chtěli s klukama pracovat stejně jako dosud. Bez ohledu na to, jestli hrajeme krajský nebo okresní přebor,“ ujišťuje zkušený funkcionář.


Na úspěch svých nejmladších jsou na Hluboké patřičně hrdí. „Je to pro nás další podnět pro komplexní práci s mládeží,“ chválí si Mádl, že v klubu vsadili na správnou kartu.