III. třída, sk. A (26. kolo): Mokré – Boršov 7:3 (3:1), za domácí R. Kohout, Alexa, Leroch 2, Rottner, Temelín – Vltava 3:8 (2:5), Havlíček 3 – Pícha 2, Šilha, Tesař, Kubiš, Švec, Ruprecht, Škuthan, Strýčice – Planá 5:4 (3:2), Jan Pöschl, Borovka, Koberna, Šnajdr, R. Rypota – Adámek, Kutheil, Prener, Brejžek, Dříteň B – Dubné 2:0 (0:0), M. Kovařík 2, Dívčice – Č. Dub 2:3 (2:1), Gondek, Eibl – Šulčík 3, Vrábče – Sedlec B 7:0 (5:0), Mach 4, Hejl, Kučera, Klícha, Lipí – Pištín 4:1 (2:0), Mášl 3, Šturma st. – Milec.

 1. Mokré: 20 3  3 75:28  63
2. Planá: 18 2  6 73:41  56
3. Dubné: 15 7  4 56:27  52
4. Vltava: 13 3 10 51:39  42
5. Pištín: 13 2 11 60:51  41
6. Dívčice: 13 1 12 60:41  40
7. C. Dub: 12 3 11 61:52  39
8. Lipí: 12 3 11 64:58  39
9. Dříteň B: 10 3 13 49:62  33
10. Sedlec: 10 3 13 46:69  33
11. Vrábče: 8 7 11 55:49  31
12. Boršov: 8 4 14 59:62  28
13. Strýčice: 5 3 18 40:87  18
14. Temelín: 2 2 22 32:115  8


Sk. B (26. kolo): Rudolfov B – K. Újezd B 1:2 (0:1), za domácí Pekárek, N. Hodějovice – Pedagog 4:2 (0:2), Janovský, Bezděka 2 – Lojka, Červený, SKH Hluboká – Lišov B 2:5 (1:3), Hlavatý 2 – Toncar, St. Bušta, Novák, Vojč, Jiří Beneda, Nemanice B – Borek 0:2 (0:0), Vlček, Slezák, Roudné B – Chrášťany 1:1 (1:0), Vávra z pen. – K. Jirásek, D. Bukovsko – Ševětín B 5:0 (4:0), domácí nehlásili, hosté hráli celý zápas v devíti, Úsilné – Neplachov 1:1 (0:0), Ocelák – Čada.

1. Lišov B: 21 2  3 84:23 65
2. Hodejovice: 16 5  5 74:43 53
3. Chráštany: 15 7  4 49:25 52
4. Rudolfov B: 14 6  6 65:35 48
5. Borek: 12 6  8 35:33 42
6. Neplachov: 11 8  7 50:32 41
7. Roudné B: 9 8  9 47:50 35
8. Pedagog: 9 6 11 47:44 33
9. Bukovsko: 7 9 10 39:43 30
10. Úsilné: 7 5 14 39:56 26
11. K. Újezd B: 7 5 14 46:73 26
12. Nemanice B: 7 2 17 30:82 23
13. Ševetín B: 5 4 17 22:56 19
14. SKH Hlub.: 4 3 19 36:68 15


IV. třída (22. kolo): Olešník B – T. Sviny B 3:1 (0:0), M. Valenta 2, Ciglbauer – Bartyzal, N. Ves – Č. Dub B (0:1) (0:0), 80. Marek Podlaha z pen., domácí podtrhli nejhorší výkon jara dvěma neproměnými penaltami (35. R. Vazač, 90. Tvaroh), Chrášťany B – Drahotěšice 0:1 (0:1), útočník Martin Bek, domácí nehlásili, Slavče – Kamenná 2:4 (1:1), Svoboda, Veselý – Smoleň 4, Včelná B – Zborov 3:3 (2:3), Karel Feitl 2, Povišer – Trnka, Vazač, Louda.

Konečná tabulka (postupují první dva týmy):

1. Olešník B: 17 1  2 87:23 52
2. Jankov C: 15 2  3 72:26 47
3. Včelná B: 11 4  5 42:31 37
4. T. Sviny B: 10 2  8 58:38 32
5. Zborov: 9 5  6 49:41 32
6. N. Ves: 9 5  6 29:22 32
7. Č. Dub B: 6 4 10 35:54 22
8. Kamenná: 5 2 13 37:62 17
9. Chráštany: 4 3 13 20:52 15
10. Drahotěšice: 4 3 13 15:54 15
11. Slavče: 2 5 13 32:73 11

Mládež v okrese

OP dorostu (22. kolo): Planá – H. Stropnice nehlášeno, Mladé – Temelín 2:1, Borek – Římov 1:0, Ledenice – T. Sviny 0:17, Olešník – D. Bukovsko 0:2.

OP st. žáci (26. kolo): Roudné B – Včelná 1:2, Pištín – N. Hrady 5:4, Dříteň – Mladé 1:5, Římov – D. Voda 2:0, Borek – Temelín 1:1, Ševětín – Boršov 4:1, Olešník – Mokré 7:2.

OP st. přípravky: Olešník – N. Hrady 1:0. OS st. přípravky: Mladé – Dynamo 1:6, Lišov – N. Hodějovice 13:1, Olešník – N. Hrady 1:0. Mladší: N. Hrady – Lišov 0:5.