Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 17 hodin.


Pátek

II. LIGA: Sez. Ústí – Dukla Praha (17.30).

Sobota

DIVIZE: Sezimovo Ústí B – Votice (10.30).

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Zlín (13 Složiště)

KRAJSKÝ PŘEBOR: Čížová – Písek B (13.30), Týn – Čkyně.

I. A TŘÍDA: Netolice – Strakonice B, Katovice – Branice, Zliv – Čimelice, Vacov – Dříteň, Sedlice – Osek, Malšice – Sok. S. Ústí, D. Voda – Bavorovice, Hrdějovice – K. Újezd, Čt. Dvory – Borovany (10.15), Lišov – Soběslav, Rudolfov – Loko ČB.

I. B TŘÍDA: Lhenice – Srubec, Mladé – H. Planá, Křemže – V. Brod, Český Krumlov B – Velešín, Kaplice B – Loučovice, Mirovice – Volary, Strunkovice – Poříčí, Lažiště B – Vimperk, Bělčice – Stachy, Vitějovice – Hradiště, Kestřany – Vl. Březí, Zdíkov – Sousedovice, Bechyně – Vlastboř, Borotín – Chotoviny, Albrechtice – Větrovy, Planá – Božetice, Želeč – Řepeč, N. Včelnice – T. Sviny, Klikov – Chlum, Ledenice – Lomnice, Slavonice – Ševětín, K. Řečice – Novosedly.

II. LIGA DOROSTU: Písek – Bohemians (14).

DIVIZE DOROSTU: Roudné – Motorlet (10), Prachatice – Příbram (10).

DIVIZE ŽÁCI: Písek – Beroun (10).

KP DOROSTU: Blatná – S. Ústí B (10), Břilice – Ml. Vožice (10), Vodňany – Slavia ČB (10), J. Hradec – Loko ČB (10 Tyrš.).

I. A DOROSTU: Borek – T. Sviny (10), Loučovice – Borovany (10 Lipno), Hluboká – Dříteň (10), Kaplice – Lišov (10), Čkyně – Protivín (10), Netolice – Bavorov (14.30), Sedlice – Olešník (10), Mirovice – Osek (10), Veselí – Lomnice (10), Chýnov – Tábor B (10), Kunžak – M. Tábor (10), Bernartice – Suchdol (10), Jistebnice – Sepekov (10), Dačice – Bechyně (10).

KP ŽÁCI: Loko ČB – SKP ČB (10), Slavia ČB – Tábor B (10), S. Ústí – Soběslav (10 Planá/L.).

I. A ŽÁCI: Třeboň – Týn (9.30), Č. Krumlov B – K. Újezd (10), T. Sviny – H. Stropnice (9.30), Dačice – Lomnice (13), Č. Velenice – Chotoviny (10).

KP PŘÍPRAVKY: Tábor – Dynamo ČB (11, ml. 10), Písek – Lomnice (11, ml. 10), Tábor – Lomnice (13, ml. 12), Dynamo ČB – Písek (13, ml. 12, vše Tábor Kvapil.).

KP ŽENY: Koloděje – Lažiště (13), Sokol JH – Mokré.

Neděle


DIVIZE: Třeboň – Litol (10.30), Strakonice – Zličín (Fezko).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Jankov – Kaplice (14), Chýnov – Prachatice, J. Hradec – Č. Krumlov (Vajgar), Milevsko – Roudné, Dražice – Lažiště, Hluboká –Veselí.

I. A TŘÍDA: Blatná – Vodňany, Protivín – Olešník (16), Dačice – Slavia ČB (15).

I. B TŘÍDA: Jankov B – D. Dvořiště, N. Ves/Brloh – Frymburk, Záhoří – M. Tábor, Ml. Vožice – Bernartice, Olešnice – Suchdol (Slavče), Třebětice – N. Bystřice (15).

DIVIZE DOROSTU: Dynamo ČB B – SKP ČB (11 Složiště).

DIVIZE ŽÁCI: Prachatice – Tábor (10).

KP DOROSTU: Soběslav – Rudolfov (10), Písek B – Milevsko (14), Tábor – Čt. Dvory (10 Viktoria).

I. A DOROSTU: Týn – Větřní (10), Mladé – Horní Stropnice (10), Katovice – Vimperk (14), Bělčice – Stachy (14), Vacov – Vl. Březí (10), N. Bystřice – Č. Velenice (10).

KP ŽÁCI: Roudné – Břilice (9.30), Čt. Dvory – Vodňany (13), Milevsko – Strakonice (13.30), Blatná – Č. Krumlov (10).

I. A ŽÁCI: Kaplice – SKP ČB B (10), Hrdějovice – Hluboká (9), Rudolfov – Dříteň (10), Hradiště – Vacov (10), Vl. Březí – Prachatice B (9.30), S. Hoštice – Vimperk (14), Protivín – Písek B (10), Volyně – Strakonice B (10), Osek – Netolice (10), Bechyně – S. Ústí B (9.30), N. Včelnice – Kunžak (10), J. Hradec B – Suchdol (9.30 Tyrš.), Veselí – Sok. S. Ústí (10).

KP PŘÍPRAVKY: Sokol JH – Strakonice (15.30, ml. 14.30), Kaplice – S. Ústí (15.30, ml. 14.30), Sokol JH – S. Ústí (17.30, ml. 16.30), Kaplice – Strakonice (17.30, ml. 16.30, vše hřiště Sokol J. Hradec), Čt. Dvory – Č. Krumlov (16.30, ml. 15.30), SKP ČB – Milesvko (16.30, ml. 15.30), Čt. Dvory – SKP ČB (18.30, ml. 17.30), Č. Krumlov – Milevsko (18.30, ml. 17.30, vše Složiště ČB).

KP ŽENY: Tábor - Borovany (14 Sokol S. Ústí).