Pokud není uvedeno jinak, úřední začátky ve 14.30 hodin.

Sobota

DIVIZE: Čížová – Doubravka (11).

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Frýdek (14 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Čimelice – Prachatice (10:15), Dražice – Roudné, Soběslav – Sedlice, Bavorovice – Rudolfov (10), Veselí  – Hluboká, Osek – Písek B.

I. A TŘÍDA: Ševětín – Planá, S. Ústí – Katovice, Vodňany – D. Bukovsko, Olešník – Hradiště, Želeč – Protivín (13:30), T. Sviny – Hrdějovice, Borovany – Čt. Dvory, Slavia ČB – Vacov, Loko ČB – Velešín (10:15).

I. B TŘÍDA: V. Brod – Přídolí, Nemanice – Zliv, K. Újezd – Větřní, Frymburk – Křemže, Sedlec – Lhenice, H. Planá – Č. Krumlov B, Dříteň – Kaplice B, Husinec – Osek B, Blatná – Záblatí, Chelčice – Sousedovice, Kestřany – Bělčice, Poříčí – Stachy, Lažiště B – Strunkovice, Čkyně – Štěkeň, Božetice – Bechyně, M. Tábor – Kluky (10:30), Sm. Lhota – Větrovy (12), Záhoří – Jistebnice, Mirotice – Sepekov, Lomnice – N. Včelnice, Ledenice – Suchdol, N. Bystřice – K. Řečice, Slavonice – Lišov.

II. LIGA DOROSTU: Písek – Benešov (10:15).

LIGA ML. DOROSTU: Táborsko – Dynamo (11 Viktoria).

LIGA ST. ŽÁCI: J. Hradec – Táborsko (10 Vajgar), Prachatice – Sparta (13:15).

ČEZ KP DOROSTU: SKP ČB B – Prachatice (10), Strakonice – Roudné (10 Fezko), Čt. Dvory – Blatná (10), Slavia ČB – Lomnice (10), J. Hradec – Č. Krumlov (10 Tyrš.) .

ČEZ I. A DOROSTU: Mladé – K. Újezd (10), N. Hrady – Větřní (10), Kaplice – Olešník/ Hluboká (10), H. Stropnice – Hrdějovice (10),

Strunkovice /Bavorov – Čkyně (10 Strunkovice), S. Hoštice/Souse­dovice – Osek/ Strakonice B (10 S. Hoštice), Mirovice/ Čimelice – Hradiště (10 Mirovice), Met. Tábor – Kovářov (13:30), Sepekov – Týn (10).

ČEZ KP ŽÁCI: Chotoviny – Loko ČB (9:30), Táborsko B – Břilice/ Třeboň (10 Soukeník), M. Tábor – T. Sviny/H. Stropnice (10 Viktoria), Strakonice – Milevsko (10 ČZ).

I. A ŽÁCI: Soběslav/Veselí – N. Včelnice (10 Soběslav), Protivín – Netolice (10), Vimperk – Písek B (9), Volyně – Zliv (10).

KP ŽENY: Hradiště – Protivín, Mokré – Borovany (13).

Neděle

DIVIZE: Táborsko B – Milevsko (10:15).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Jankov – Lažiště, Třeboň – Dačice (10:30).

I. A TŘÍDA: Branice – Mirovice, Bernartice – Týn, Kaplice – N. Ves/Brloh, Vimperk – Netolice, Roudné B – D. Voda.

I. B TŘÍDA: Malšice – Chýnov, Řepeč/ Opařany – R. Hory, Č. Velenice – Temelín, Soběslav B – Klikov (Myslkovice), Třebětice – J. Hradec B.

II. LIGA DOROSTU: Táborsko – FA Praha ( Viktoria).

LIGA ML. ŽÁCI: Dynamo ČB – Táborsko (10 Složiště), Písek – Vlašim (10), Prachatice – Slavia ČB (13:15).

KP DOROSTU: Milevsko – Rudolfov (12:30), Táborsko B/Chotoviny – Břilice (9:30 Kvapil.), Loko ČB – Hluboká/Olešník (10).

I. A DOROSTU: Borovany/T. Sviny – Suchdol (10 Borovany), Dříteň – Lišov (13:30), Vacov – Netolice (10), Vlach. Březí – Sedlice (10:30), Volyně – Vodňany (10), Mirotice – Protivín (12), Kunžak – Soběslav (10), Bechyně – N. Bystřice (10), Bernartice – Dačice (10), N. Včelnice – Veselí (10), N. Včelnice – Veselí (10).

ČEZ KP ŽÁCI: Č. Krumlov – Čt. Dvory (10), Roudné – Slavia ČB (9), Blatná – SKP ČB (10).

ČEZ I. A ŽÁCI: Lomnice – Hrdějovice / Nemanice (10), SKP ČB B – Borovany (14), Č. Velenice – Suchdol (10), Dačice – Kaplice (9:30), Rudolfov – K. Újezd (10), Čimelice/ Mirovice – Týn (10 Čimelice), Vodňany – Hradiště (10), Strakonice/Sou­sedovice – Vacov (10 ČZ).

DIVIZE ŽENY: Blatná – VŠ Plzeň.

KP ŽENY: Lažiště – S. Ústí (10).

Pondělí

LIGA JUNIOŘI: Táborsko – Dukla Praha (na Soukeníku).

I. A DOROSTU: Olešník/Hluboká – Lišov (Olešník), Suchdol – Dříteň (14), Větřní – H. Stropnice (10), K. Újezd – Kaplice, Borek – Borovany/T. Sviny (10), Mladé – N. Hrady (10), Hradiště – Strunkovice/Bavorov (10), Vodňany – Protivín (10), Sedlice – Mirotice (10), Netolice – Mirovice/Čimelice, Osek/ Strakonice B – Volyně (Osek), Čkyně – Vl. Březí ( 10), S. Hoštice/Souse­dovice – Vacov (14 S. Hoštice), Týn – Bernartice (14), Ml. Vožice – N. Bystřice (10), Soběslav – Bechyně (10), Kovářov – Sepekov (10), Dačice – Kunžak (10), N. Včelnice – M. Tábor (9).

I. A ŽÁCI: K. Újezd – Lomnice (9:30), Kaplice – N. Včelnice (10), Suchdol – Soběslav /Veselí (9:30), Borovany – Dačice (9:30), Hrdějovice/ Nemanice – Č. Velenice (9 Hrdějovice), SKP ČB B – Hluboká (10:30), Vacov – Protivín (10), Zliv – Osek (10), Týn  – Vodňany (10), Netolice – Volyně (10), Čimelice /Mirovice – Vimperk (10 Čimelice).

Úředně z JčKFS

Tresty – nepodmíněně: Šanda (Břilice) 3 měsíce (do 13.5.), Linhart (Mladé) 4 týdny (do 12.11.), Jirkal (V. Brod), Mráz (K. Újezd) a Novák (Třebětice) 3 týdny (do 12.11.), Ribár (Frymburk) 2 týdny (do 5.11.), Pospíchal (Planá), Císař (Vimperk), Krám (Malšice), Kůs (Kluky), Pícha (Hor. Stropnice), Blažek (J. Hradec), Trávníček (Slavonice),, Sedláček (Blatná) a Valenta (Hlub./ Olešník) týden (do 29.10.), Červinka (Strakonice) bez trestu, žádosti: Šulc (Jankov) a Růžička (Mirotice) zbytek trestu změněn na týden podmíněně (do 29. dubna), Chovanec (Blatná) nevyhověno, funkce: Cigáň (Břilice) na 3 měsíce nepodmíněně (do 6.5.), Sládek (Strakonice) 5 týdnů nepodmíněně (do 26.11) – oba zákaz všech funkcí, opravňujících ke vstupu do technické zóny, Kopecký (Břilice) 3 měsíce nepodmíněně (do 6.5) zákaz funkce kapitána, pokuty DK: Břilice 1500 Kč, Jun. Strakonice 500 Kč, rozhodčí: R. Reisner st. a Přibyl 250 Kč, Fil. Sebera 150 Kč, Izugrafov 100 Kč, delegáti: Albrecht 200 Kč.

Pokuty STK: Hluboká 1000 Kč, Slavia ČB 150 Kč, Křemže, Hradiště 100 Kč, Soběslav, Č. Krumlov a Sedlice 50 Kč, poplatky: Slavia ČB, Borovany a Borek 50 Kč.

Kontumace: Břilice – Strakonice v KP staršího dorostu 0:3.

Termíny – KP dorostu: Slavia ČB – Břilice So 9.11. (9), I. A dorostu: Borek – Mladé Ne 3.11. (10), Borovany – Trh. Sviny/Kam. Újezd Ne 10.11. (10).

STK upozorňuje všechny oddíly, že na základě četných dotazů podzimní termínová listina je plně v platnosti a že se tudíž budou 16. – 17. listopadu předehrávat z jara zápasy 14. kola I. A a I. B třídy, dále I. A dorostu a KP žáků a 23. – 24. listopadu zápasy 16. kola KP mužů a KP dorostu. V případě krajně nepříznivého počasí by o zrušení těchto jarních kol rozhodla STK nejdříve v pondělí před těmito víkendy.