Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky ve 13.30 hodin.

Sobota

III. LIGA: Strakonice – Králův Dvůr (10.15 Složiš­tě ČB).

DIVIZE: Písek – Č. Krumlov (10.15), J. Hradec – Rokycany (Vajgar), Milevsko – Hořovicko.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Rudolfov – Písek B (10.15), Sedlice – Osek, Dačice – Veselí, Roudné – Bavorovice, Prachatice – Třeboň.

I. A TŘÍDA: Ševětín – Vodňany, Mirovice – Bernartice, Planá – Olešník (Kvapil. Tá), Katovice – Želeč, D. Bukovsko – Protivín, Týn – Hradiště, T. Sviny – Vimperk, Kaplice – Borovany (10), Hrdějovice – Roudné B, Nová Ves/Brloh – Slavia ČB (N. Ves), Čt. Dvory – Velešín (10.15), D. Voda – Vacov.

I. B TŘÍDA: V. Brod – K. Újezd, Nemanice – Frymburk, Přídolí – Sedlec, Zliv – H. Planá, Větřní – Dříteň, Křemže – Kaplice B, Lhenice – Č. Krumlov B,Husinec – Chelčice, Blatná – Kestřany, Osek B – Poříčí (9.30), Záblatí – Lažiště B, Sousedovice – Čkyně, Bělčice – Štěkeň, Stachy – Strunkovice, Božetice – M. Tábor, Malšice – Sm. Lhota, Bechyně – Záhoří, Chýnov – Mirotice, Kluky – Řepeč/ Opařany, Větrovy – R. Hory (Soukeník SÚ), Jistebnice – Sepekov, Lomnice – Soběslav B, Č. Velenice – Ledenice, N. Včelnice – Třebětice, Temelín – N. Bystřice, Klikov – Slavonice, J. Hradec B – K. Řečice (Vajgar).

KP DOROSTU: Hluboká/Olešník – Milevsko (9 Hluboká), Břilice – Loko ČB (10), Strakonice – SKP ČB B (10 ČZ).

I. A DOROSTU: Mladé – Borovany/T. Sviny (10), Borek – Kaplice (10), K. Újezd – Stropnice (10), Lišov – Suchdol (10), Čkyně – Volyně (10), Sedlice – Protivín (10), Vodňany – Hradiště (10), Bernartice – Met. Tábor (10), Veselí – Sepekov (10), Ml. Vožice – Týn (10).

KP ŽÁCI: Chotoviny – M. Tábor (10), T. Sviny /H. Stropnice – Blatná (9 T. Sviny).

Neděle

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hluboká – Čimelice, Lažiště – Soběslav, Jankov – Dražice.

I. A TŘÍDA: Branice – S. Ústí (10.15 Milevsko), Netolice – Loko ČB.

I. B TŘÍDA: Suchdol – Lišov.

KP DOROSTU: Lomnice  – Č. Krumlov (10), Blatná – J. Hradec (9.30),Roudné – Slavia ČB (9.30), Prachatice – Čt. Dvory (10), Rudolfov – Táborsko B/Chotoviny /10).

I. A DOROSTU: Větřní – Dříteň (10), Olešník /Hluboká – Hrdějovice, Strunkovice/ Bavorov – Vacov, S. Hoštice/Souse­dovice – Vl. Březí (14 S. Hoštice), Osek/Strakonice B – Mirovice/Čimelice (10 Osek), Netolice – Mirotice (11), N. Včelnice – Kunžak (10), Kovářov – Bechyně (10), Soběslav – N. Bystřice (10).

KP ŽÁCI: Táborsko B – Č. Krumlov (10 Soukeník), Loko ČB – Roudné (10), Břilice/ Třeboň – Strakonice (10 Břilice), Čt. Dvory – SKP ČB (13), Slavia ČB – Milevsko (10).

Pondělí

LIGA JUNIOŘI: Táborsko – Plzeň (Kvapilova ul.).