VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Přinášíme pravidelný přehled fotbalových zápasů na nejbližší víkend.

26.9.2014
SDÍLEJ:

Michal Škoda v dresu Roudného dal před týdnem v divizním derby s Čížovou (7:2) tři góly. Fotbalové soutěže v kraji o tomto víkendu pokračují. Foto: Foto: Jan Škrle

Pokud není uvedeno jinak, úřední začátky v 16.30 hodin.

Pátek

I. A třída: Větřní – Loko ČB (17).

I. B třída: Dříteň – Malonty (17), Štěkeň – Bělčice (17), Jistebnice – R. Hory (17), Chyšky – Bechyně (17).

I. A DOROSTU: N. Hrady – T. Sviny, S. Hoštice /Katovice – Protivín (17 S. Hoštice).

KP ŽENY: Kaplice – Protivín (17), Mokré – Hradiště (17).

Sobota

I. LIGA: Dynamo ČB – Příbram (14 Střelecký ostrov).

II. LIGA: Táborsko – Třinec (Soukeník).

III. LIGA: Písek – Louňovice (10.15).

DIVIZE: Čížová – Tachov.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Dražice – Hluboká, Písek B – Sedlice (13.15), J. Hradec – Čimelice (10.15 Tyrš.), Prachatice – Rudolfov, Soběslav – Veselí (15.30).

I. A TŘÍDA: Hradiště – Katovice, Branice – Netolice (Milevsko), Mirovice – Vacov, Blatná – Týn (10.15), Vimperk – Protivín (15), Vodňany – Olešník, Bavorovice – Borovany (10), Větřní – Planá (13), H rdějovice – N. Ves /Brloh, D. Voda – Loko ČB.

I. B TŘÍDA: Nemanice – Planá u ČB (10.15), Dříteň – Křemže, Frymburk – H. Planá, Štěkeň – Lažiště B, Lhenice – Bělčice (13.30), Osek B – Stachy (15), Chelčice – Kestřany, Sousedovice – Strunkovice, Poříčí – Vl. Březí (Katovice), Jistebnice – Ml. Vožice (16), Temelín – Sepekov, M. Tábor – Záhoří (10.30), Sm. Lhota – Bechyně (13.30), Kluky – Řepeč/ Opařany (13), Lomnice – Chlum, N. Bystřice – K. Řečice, N. Včelnice – D. Bukovsko, Č. Velenice – Slavonice (13).

KP DOROSTU: SKP ČB – Č. Krumlov (10), Roudné – Strakonice (9.30), Milevsko – Prachatice (12), Břilice – Loko ČB (10), Čt. Dvory – Slavia ČB/Borek (10).

I. A DOROSTU: Velešín – Větřní (16), Mladé – Hluboká/ Olešník (10), K. Újezd – Hrdějovice (10), Suchdol – H. Stropnice (10), Kaplice – T. Sviny (9.30), Hradiště – S. Hoštice/ Katovice (10), Mirovice/Čimelice – Sedlice (10 Mirovice), Vacov – Blatná (10), Kovářov – Vl. Březí (10), dačice – Týn (10), Veselí B/ Lomnice – Sepekov (10 Veselí), Kunžak/ Studená – N. Bystřice (10), Bernartice – Bechyně (10).

KP ŽÁCI: Prachatice – T. Sviny (10), Loko ČB – Kaplice (10), Č. Krumlov – Vimperk (9), Strakonice – Třeboň/Břilice (10 Fezko).

I. A ŽÁCI: Lomnice – Čt. Dvory (10), Slavia ČB – Borovany/Ledenice (10), Kunžak/ Studená – Týn (9.30 Studená), Rudolfov – Soběslav/Veselí (10), Protivín – Vacov (10), Volyně – Netolice (10).

DIVIZE ŽENY: J. Hradec – Bohemians.

KP ŽENY: Borovany – Mokré (14).

Neděle

DIVIZE: Táborsko B – Milevsko (10.15 na Svépomoci).

KP MUŽI: Kaplice – Dačice, Jankov – Želeč, Třeboň – Osek (10.30).

I. A TŘÍDA: Lažiště – Bernartice (14), J. Hradec B – Čt. Dvory (Tyrš.), Chýnov – S. Ústí, Roudné B – Slavia ČB.

I. B TŘÍDA: Sedlec – Zliv, K. Újezd – Velešín, Č. Krumlov B – Kaplice B, T. Sviny – Malonty (15), Volyně – Čkyně, Malšice – Větrovy (15), Chyšky – R. Hory (15), Č. Velenice – Ševětín, Soběslav B – Lišov (Myslkovice), Suchdol – Slavonice, Třebětice – Ledenice (15).

II. LIGA DOROSTU: Táborsko – Slavia B (Viktoria).

LIGA ML. ŽÁCI: Dynamo ČB – Bohemians (10 Složiště), Písek – Povltavská ak. (10).

KP DOROSTU: Rudolfov – Lomnice/Veselí (10), Vodňany – J. Hradec (10).

I. A DOROSTU: Slavia ČB B/Borek B – Netolice (10 Borek), N. Hrady – Lišov (10), Osek /Strakonice B – Čkyně/Vimperk (10 Osek), Vacov – Zdíkov/Stachy (10), Kovářov – Protivín (10), Strunkovice / Bavorov – Blatná (14 Bavorov), Volyně – Vl. Březí (13), Soběslav – Ml. Vožice (10), N. Včelnice – Chotoviny /Táborsko B (10).

KP ŽÁCI: J. Hradec – M. Tábor (10 Piketa), Chotoviny/Větrovy – SKP ČB (10 Chotoviny), Roudné – Milevsko (9).

I. A ŽÁCI: Dačice – Hrdějovice/Nemanice (9.30), Suchdol – Kam. Újezd/Velešín (9.30), Hradiště – Zliv (10), Strakonice B/Osek – AFK Písek /Hradiště B (10 Fezko), Blatná – Vodňany (9.30).

KP PŘÍPRAVKY: v Třeboni (13.30, Písek A, Milevsko, Třeboň), v J. Hradci (15 Piketa, Táborsko A, Dynamo A, Větrovy, Sokol JH), v Písku (14.30, SKP ČB, Táborsko B, Písek B), ve Vimperku (13, Strakonice, Prachatice, Vimperk).

DIVIZE ŽENY: S. Ústí – Braník (14).

KP ŽENY: Kaplice – Hradiště (10).

Pondělí

LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Táborsko (13 Složiště).

KP PŘÍPRAVKY: v Č. Krumlově (15.30, Dynamo B, Loko ČB, Č. Krumlov).

Autor: Bohumil Ortman

26.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalisté Dynama v sobotním šlágru II. ligy porazili Opavu 2:1 a vystřídali ji v čele tabulky.
103

Dynamo ve šlágru kola zdolali Opavu a vedou tabulku

Roman Vráblík
2

Motor v Havířově neuspěl, v domácí brance zářil host z jihu Čech Ondřej Bláha

Od voleb se nenechala odradit a přišla třikrát

České Budějovice - Pořádnou volební peripetii zažila Ilona Nováková spadající do okrsku č. 82 v ZŠ Pohůrecká.

Jihočeští lídři zamířili do Prahy

České Budějovice - V sídle jihočeských komunistů byl volební štáb přítomen podle Bohuslava Mrázka, předsedy okresního výboru, po oba dny.

Volič požadoval Knihu přání a stížností

České Budějovice - Během voleb nedošlo podle Aleny Karvánkové z Krajského úřadu Jihočeského kraje na jihu Čech k mimořádným událostem.

Krumlovská Linda Šmikmátorová je trojnásobnou přebornicí kraje

České Budějovice – Na kurtech budějovické Sokolovny se hrály dva oblastní badmintonové turnaje mládežnických kategorií, a to krajský přebor jednotlivců staršího žactva U15 a podzimní kolo tzv. Budějovických přípravek

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení