VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

České Budějovice - Přinášíme přehled fotbalových soutěží na jihu Čech na nejbližší víkend.

25.8.2017
SDÍLEJ:

Exbudějovický Michal Klesa v zápase svého Vyšehradu s Čížovou stíhá Petra Jandu: o víkendu hrají oba třetiligové kluby z jihu Čech venku, Písek na vyšehradě, Čížová v Benátkách.Foto: Deník/ Jan Škrle

Pokud není uvedeno jinak, jsou začátky v 17 hodin.

Pátek
DIVIZE ŽÁCI: Písek – Tempo Praha (10).

Sobota
DIVIZE: Soběslav – Český Krumlov.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Opava (10.30 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hluboká – N. Včelnice (9), Osek – Táborsko B (10), J. Hradec – Katovice (10:30 Vajgar), S. Ústí – Dražice, Čimelice – Želeč, Rudolfov – Dačice.

I. A TŘÍDA: Sedlec – Vimperk (10), Loko ČB – Prachatice (10:15), Velešín – Strakonice, Slavia ČB – Blatná, Vodňany – Planá, Týn – Bavorovice, Ševětín – Nemanice (10:15), Met. Tábor – Hrdějovice (14), Veselí – T. Sviny (14), J. Hradec B – Planá/L. (14:30 Vajgar), D. Voda – Čt. Dvory.

I. B TŘÍDA: N. Ves u Č.B – Kaplice (10:15), Zl. Koruna – Klikov (13:30), Boršov – Suchdol (13:30), Frymburk – Chvalšiny, Ledenice – Loučovice, Cehnice – Dříteň (13:30), Lhenice – Zdíkov, Strunkovice – Vacov B, Čkyně – Stachy, Sousedovice – Volyně, Semice – Kestřany (13:30), Podolí – Hradiště (13:30 Šamonice), Kluky – Sedlice (16), Putim – Božetice, Bělčice – Osek B, Sepekov – Kovářov, Řepeč/Opařany – Ml. Vožice (10:30 Řepeč), Chotoviny – Slavonice (13:30), Lišov – K. Řečice, Třebětice – Jistebnice.

DIVIZE DOROSTU: Písek B – SŠ Plzeň (10), Třeboň – Prachatice (10 na D. Vodě), Táborsko B – Klatovy (11 Soukeník).

KP DOROSTU: M. Tábor – S. Ústí (9), Hradiště – Č. Krumlov (10), SKP ČB – Strakoni᠆ce (10), Lomnice – T. Sviny (10), Čt. Dvory – Vodňany/Dříteň (10), Slavia ČB – Roudné (10).

I. A DOROSTU: Malonty/D. Dvořiště – Mladé (10), Hluboká – Kam. Újezd/Velešín (13), Blatná – Mirotice (9:30), Protivín – Vitějovice /Netolice (10), Větrovy – Dačice/Hobzí (10), J. Hradec – Týn (10), Kunžak/Studená – Sepekov/Milevsko B (10 Kunžak).

KP ŽACI: Vimperk – Loko ČB (10).

I. A ŽACI: N. Bystřice/Chlum – Dačice/ Třebětice (10), Slavonice /St. Město – T. Sviny (10 Slavonice), Vl. Březí – Hradiště B (10), Týn – Slavia ČB (10), Strakonice B – Vacov (10 Fezko).

Neděle
II. LIGA: Dynamo ČB – Ústí nad Labem (na Střeleckém ostrově).

DIVIZE: Jankov – Klatovy.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Milevsko – Protivín, Třeboň – Olešník (10:30).

I. A TŘÍDA: Vacov – Větřní, Bernartice – Lom, Chýnov – Milevsko B.

I. B TŘÍDA: K. Újezd – Roudné B (16), N. Ves / Brloh – Olešnice (N. Ves), Lažiště – Netolice (14), Vl. Březí – Chelčice (15), Chyšky – Mirovice (15), N. Bystřice – Malšice (13), Třeboň B – Lomnice (13:30), R. Hory – D. Bukovsko.

II. LIGA DOROSTU: Písek – Vyšehrad (10).

DIVIZE ŽÁCI: Prachatice – Táborsko (10).

KP DOROSTU: Loko ČB – Milevsko (10).

I. A DOROSTU: Větřní/Loučovice – Rudolfov (10 Větřní), Zliv/Olešník – Suchdol (10 Olešník), Hrdějovice – Jankov (10), Borovany – Č.Velenice (10), Vacov – Katovice/ Dražejov (10), Zdíkov/Stachy – Poříčí (10 Zdíkov), Volyně/Čestice – Vimperk (13 Volyně), N. Bystřice – Soběslav (10).

KP ŽACI: Roudné – M. Tábor/Větrovy (9:30), Hradiště – Blatná (10), Č. Krumlov – Strakonice (10), J. Hradec – Čt. Dvory / Zliv (10 Tyrš.), Milevsko – Třeboň/D. Voda (13:30).

I. A ŽACI: D. Voda B/Třeboň B – Soběslav (9:30 D.Voda), Kunžak/Strmilov – Suchdol/ Č. Velenice (9:30 Kunžak), Kaplice – Veselí (10), Rudolfov – Písek B (10).

TURNAJE: Veseláček Cup U6 ve Veselí (9).

Pondělí
II. LIGA: Táborsko – Frýdek-Místek (17.30 Kvapilova ulice).

LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Dukla Praha (13 Složiště).

OFS Č. BUDĚJOVICE
(pokud není uvedeno jinak, úřední začátky soutěží OFS ČB v 17:30 hodin)

Sobota
PŘEBOR OKRESU: Borovany – Jankov B (17), Srubec – Zliv (17), N.Hrady – Mladé (17).

III. TŘÍDA: Ševětín B – Týn B (17), Chrášťany – Loko B, Zborov – Vrábče, Mokré – Kamenná, Včelná – Čt. Dvory B.

EXHIBICE: Žabovřesky - Štíři ČB (13).

Neděle
PŘEBOR OKRESU: Olešník B – H. Stropnice (15 Temelín), D.Voda B – Hluboká B (15), Neplachov – Úsilné (17 D. Bukovsko), Hrdějovice B – Římov (17).

III. TŘÍDA: Lipí – Koloděje (15), Sedlec B – Dívčice (15), Pištín – K.Újezd B (17), Borek – Boršov B (17), Trh.Sviny B – Ledenice B (15 Slavče), N. Hodějovice – Lišov B, Mladé B – Černý Dub (17:30).

Autor: Bohumil Ortman

25.8.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Agresivní muž napadl zaměstnance ostrahy, skončil v poutech strážníků

Ilustrační foto.

Muž nadýchal 4,12 promile

Řidiči pozor, silnice začínají být zrádné

Prachaticko - Sníh na silnicích regionu likvidují už od nedělního rána i silničáři.

Noc divadel. Na jihu již pátý ročník

České Budějovice - Výroba loutek, půjčovna kostýmů s fotokoutkem nebo návštěva kostymérny.

Gólová smršť ve druhé třetině rozhodla, Motor převálcoval Ústí nad Labem

České Budějovice – Ve 23. kole první WSM ligy hokejisté ČEZ Motoru rozstříleli Ústí nad Labem po výborném výkonu 7:1 a nadále drží domácí neporazitelnost. V pondělí je čeká těžký zápas na ledě lídra soutěže v Karlových Varech (17.30).  

Muž budil veřejné pohoršení, skončil na záchytné stanici

České Budějovice - Na záchytné stanici skončil ve čtvrtek odpoledne muž, který budil veřejné pohoršení v ulici J. Š. Baara.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT