Sobota
DIVIZE: Č. Krumlov – Doubravka (10:30), Soběslav – Petřín Plzeň (17), Roudné – Sedlčany (17).
I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Slavia (11 Složiště).
KRAJSKÝ PŘEBOR: N. Včelnice – Katovice, Želeč – Dačice, Čimelice – Táborsko B, Rudolfov – Dražice, Osek – Olešník, S. Ústí – Třeboň.
I. A TŘÍDA: Bavorovice – Planá u ČB (10), Loko ČB – Blatná (10:15), Sedlec – Vodňany (13), Slavia ČB – Vimperk, Týn – Větřní, Velešín – Prachatice, Čt. Dvory – Planá/Luž. (10:15), Ševětín – Hrdějovice (10:15), M. Tábor – Milevsko B (14), Veselí – Lom u Tábora (16), Dobrá Voda – Nemanice.
I. B TŘÍDA: Ledenice – Frymburk (10:15), Boršov – Roudné B (13), Zl. Koruna – Kaplice (13), K. Újezd – Olešnice, Suchdol – Chvalšiny, Netolice – Vacov B (13), Cehnice – Volyně (13), Sousedovice – Stachy, Čkyně – Strunkovice, Chelčice – Lhenice, Semice – Mirovice (13), Podolí – Putim (13), Kluky – Kestřany (16), Bělčice – Kovářov, Sepekov – Hradiště, Sedlice – Božetice, Řepeč/ Opařany – Malšice (10:30), Chotoviny – D. Bukovsko (13), Rat. Hory – K. Řečice, Slavonice – Lomnice.
DIVIZE DOROSTU: Třeboň – Dobříš (10), Písek B – Motorlet B (10), Táborsko B – Doubravka (10:15 Viktoria).
LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Sparta (10 na Svépomoci).
DIVIZE ŽÁCI: Prachatice – Braník (10:15), Písek – Aritma (14:45).
KP DOROSTU: Trh. Sviny – Č. Krumlov (9), M. Tábor – Milevsko (9), Slavia ČB – Vodňany /Dříteň (10), SKP ČB – S. Ústí (10).
I. A DOROSTU: K. Újezd/Velešín – Rudolfov (10 Velešín), Hluboká – Mladé (10), Malonty /D. Dvořiště – Č.Velenice (10 Malonty), Poříčí – Čkyně/Šum. Hoštice (10), Protivín – Mirotice (10), Kunžak/Studená – Týn (10).
KP ŽÁCI: J. Hradec – Strakonice (10 Tyrš., ev. Piketa), Hradiště – Vimperk (10).
I. A ŽÁCI: D. Voda B/Třeboň B – Lomnice/ Ševětín (9:30 D.Voda), Kaplice – T. Sviny (9:30), Slavonice/St. Město – Dačice/ Třebětice (10 St. Město), N. Bystřice/Chlum – Suchdol/Č. Velenice (10 Chlum), Vl. Březí – Písek B (10), Vodňany – Vacov (10).
DIVIZE ŽENY: Protivín – J. Hradec (13), Borovany – Hradiště (14).
Neděle
KRAJSKÝ PŘEBOR: Milevsko – J. Hradec, Hluboká – Protivín.
I. A TŘÍDA: Vacov – Strakonice, Bernartice – J. Hradec B, Chýnov – T. Sviny.
I. B TŘÍDA: N. Ves/Brloh – Klikov, Nová Ves u ČB – Loučovice, Lažiště – Zdíkov (14), Vl. Březí – Dříteň (15), Chyšky – Osek B (15), Třebětice – Třeboň B (15), Lišov – Ml. Vožice, N. Bystřice – Jistebnice.
II. LIGA DOROSTU: Písek – Motorlet (10).
LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Bohemians (10 Složiště).
LIGA ML. ŽÁCI: Prachatice – Braník Praha (10:15), SKP ČB – Bohemians (11), Dynamo ČB – Příbram (15 Složiště).
DIVIZE ŽÁCI: Táborsko – Motorlet (10 Svépomoc).
KP DOROSTU: Čt. Dvory – Hradiště (10), Loko ČB – Roudné (10), Lomnice – Strakonice (10).
I. A DOROSTU: Jankov – Borovany (10), Hrdějovice – Suchdol (10), Kaplice/V. Brod – Větřní/Loučovice (10 Kaplice), Zdíkov/ Stachy – Katovice/Dražejov (10 Zdíkov), Vacov – Vitějovice/Netolice (10), Vl. Březí – Vimperk (10:30), Větrovy – Sepekov/Milevsko B (10), Chotoviny – Soběslav (10), J. Hradec – N. Bystřice (10 Piketa).
KP ŽÁCI: Met. Tábor/Větrovy – Loko ČB (9:30 Viktoria), Roudné – Třeboň /D. Voda (9:30), Č. Krumlov – Blatná (10 Kájov), Milevsko – Čt. Dvory/Zliv (13).
I. A ŽÁCI: Kunžak/Strmilov – Soběslav (9:30 Strmilov), Protivín/Záhoří – Slavia ČB (10 Protivín), Týn – Hradiště B (10), Rudolfov – Netolice (10).
DIVIZE ŽENY: Blatná – Plzeň (13).
KP PŘÍPRAVKY: v J. Hradci (10 Tyrš., Veselí, Dynamo ČB , M. Tábor, J. Hradec), v Českém Krumlově (10, Vodňany, Loko ČB , Milevsko, Č. Krumlov), ve Strakonicích (10 ČZ, Třeboň, Vimperk, Strakonice), v Písku (14:30, SKP ČB, Táborsko, Prachatice, Písek).
Pondělí
LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Bohemians (13 Složiště).
SOUTĚŽE OFS Č. BUDĚJOVICE
Pátek
OKRESNÍ PŘEBOR: Hrdějovice B – Zliv (17).
Sobota
OKRESNÍ PŘEBOR: Srubec – Jankov B, Borovany – Úsilné, Neplachov – D. Voda B, Nové Hrady – H. Stropnice.
III. TŘÍDA: Ševětín B – Dívčice (13:30), Lipí – Loko B (15), Chrášťany – Týn B, Pištín – Koloděje, Boršov B – Č. Dub B, Včelná – Ledenice B, T. Sviny B – Lišov B, Mokré – Vrábče, Zborov – Mladé B.
Neděle
OKRESNÍ PŘEBOR: Olešník B – Římov (15 Temelín), Mladé – Hluboká B.
III. TŘÍDA: Sedlec B – Žabovřesky (15), Borek – K. Újezd B, N. Hodějovice – Kamenná, Rudolfov B – Č. Dub A.
Nepřehlédněte:
Bytová družstva se ocitla v pasti. Neplatiče již nemohou vyhoditFotbalový víkend na jihu Čech
Oba jihočeské druholigové celky hrají o víkendu venku (Táborsko v pátek v Ústí nad Labem, Dynamo v sobotu ve Frýdku-Místku), fotbalové soutěže v kraji ale o víkendu pokračují dalšími zápasy.
Ve II. lize kopané hrají oba jihočeské celky o tomto víkendu venku: Táborsko už v pátek ód 18 hodin v Ústí nad Labem (na snímku se Jakub Navrátil raduje se svými spoluhráči z gólu proti Vítkovicím), Dynamo v sobotu od 16.30 hodin ve Frýdku-Místku.
|
Foto: Deník/ Jan Škrle