VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

České Budějovice - V dalším kole fotbalové II. ligy se oba jihočeské týmy představí doma: FC MAS Táborsko hraje v sobotu na hřišti v Kvapilově ulici se Znojmem, Dynamo Č. Budějovice v neděli na Střeleckém ostrově změří své síly se Sokolovem.

20.4.2018
SDÍLEJ:

V Sokolově Dynamo vyhrálo 1:0 (na snímku Petrik Čavoš), uspěje i v nedělní odvetě doma? Už v sobotu hraje doma i Táborsko se Znojmem (začátky obou utkání v 17 hodin).Foto: Deník/ Jan Škrle

Začátky obou utkání jsou shodně v 17.00 hodin, kdy na jihu Čech - pokud není uvedeno jinak - jsou i úřadní začátky.

Sobota
II. LIGA: Táborsko – Znojmo (Kvapil.).

III. LIGA: Písek – Brozany (10:15), Čížová – Štěchovice (13:30).

KRAJSKÝ PŘEBOR: J. Hradec – Osek (10:30 Vajgar), Olešník – Rudolfov, Dražice – Hluboká, Protivín – Čimelice, Katovice – S. Ústí,
Dačice – N. Včelnice.

I. A TŘÍDA: Prachatice – Vacov (10), Vimperk – Loko ČB (15), Blatná – Velešín, Větřní – Bavorovice, Vodňany – Slavia ČB, Hrdějovice – D. Voda (10), Planá/L. – Bernartice (10:30), T. Sviny – M. Tábor (13:30), J. Hradec B – Veselí (14:30 Vajgar), Nemanice – Čt. Dvory, Milevsko B – Ševětín.

I. B TŘÍDA: Klikov – K. Újezd (13:30), Chvalšiny – Ledenice, Frymburk – Nová Ves u ČB, Loučovice – Zl. Koruna, Zdíkov – Netolice (13:30), Stachy – Cehnice (15), Dříteň – Lhenice, Volyně – Vl. Březí, Strunkovice – Sousedovice, Kovářov – Chyšky (13:30), Mirovice – Kluky, Božetice – Podolí, Putim – Sepekov, Malšice – Lišov (14), Jistebnice – Řepeč /Opařany (14), K. Řečice – Chotoviny, Lomnice – Třebětice, D. Bukovsko – Slavonice.

DIVIZE ŽÁCI: SKP ČB – Vyšehrad (11).

KP DOROSTU: Roudné – Met. Tábor (9:30), Hradiště – Slavia ČB (10), Milevsko – SKP ČB (10), Strakonice – T. Sviny (10 Fezko).

I. A DOROSTU: Rudolfov – Kaplice/V. Brod (10), Mladé – K. Újezd/Velešín (10), Č. Velenice – Hluboká (10), Suchdol – Borovany (10), Čkyně/Š. Hoštice – Volyně/Čestice (10 Čkyně), Vitějovice/Netolice – Zdíkov/ Stachy (10 Vitějovice), Mirotice – Vacov (10), Týn – Větrovy (10).

KP ŽÁCI: Loko ČB – Hradiště (10), Vimperk – Č. Krumlov (10), Třeboň/D. Voda – M. Tábor /Větrovy (10), Strakonice – Milevsko (10 ČZ).

I. A ŽÁCI: T. Sviny – Veselí (9), Dačice/ Třebětice – Kaplice (9:30 Dačice), Lomnice/ Ševětín – Kunžak/Strmilov (10 Lomnice), So᠆běslav – N. Bystřice/Chlum (10).

DIVIZE ŽENY: J. Hradec – Domažlice (16), Hradiště – Protivín.

Neděle
II. LIGA: Dynamo ČB – Sokolov (na Střeleckém ostrově).

DIVIZE: Jankov – M. Lázně.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Táborsko B – Želeč (10:15 Soukeník), Třeboň – Milevsko (10:30).

I. A TŘÍDA: Planá u ČB – Sedlec (15), Strakonice – Týn.(Fezko), Lom – Chýnov.

I. B TŘÍDA: Olešnice – Boršov (15), Kaplice – N. Ves/Brloh, Roudné B – Suchdol, Chelčice – Lažiště (10:15), Vacov B – Čkyně, Osek B – Semice (15), Kestřany – Sedlice, Hradiště – Bělčice, Třeboň B – N. Bystřice (14:30 Břilice), Ml. Vožice – R. Hory.

II. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB B – Žižkov (10 Složiště), Táborsko – Slavia B (15 Soukeník).

DIVIZE DOROSTU: Prachatice – Příbram (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – SKP ČB (10).

KP DOROSTU: Vodňany/Dříteň – Loko ČB (10 Vodňany), Č. Krumlov – Čt. Dvory (10), S. Ústí – Lomnice (10).

I. A DOROSTU: Jankov – Malonty/D. Dvořiště (10 Dubné), Větřní/Loučovice – Zliv/ Olešník (10 Větřní), Katovice/Dražejov – Poříčí (10 Katovice), Vimperk – Blatná (10), Soběslav – J. Hradec (10), Jistebnice – Chotoviny (10), N. Bystřice – Kunžak/Studená (10).

KP ŽÁCI: Blatná – J. Hradec (9:30), Čt. Dvory /Zliv – Roudné (13).

I. A ŽÁCI: Suchdol/Č. Velenice – Slavonice/ St. Město (10 Suchdol), Strakonce B – Rudolfov (10 ČZ), Netolice – Vl. Březí (10), Hradiště B – Protivín/Záhoří (10), Písek B – Týn (13), Slavia ČB – Vodňany (13:30).

DIVIZE ŽENY: Kaplice – S. Ústí (13).

SOUTĚŽE OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
OKRESNÍ PŘEBOR: Zliv – Olešník B (10:15), Římov – N.Hrady, H. Stropnice – Mladé, Jankov B – Hrdějovice B (Dubné).

III. TŘÍDA: Č. Dub B – Sedlec B (14), Koloděje – Borek (16), Žabovřesky – Ševětín B, Dívčice – Chrášťany (Dubenec), Č. Dub A – Zborov, Kamenná – T. Sviny B.

Neděle
OKRESNÍ PŘEBOR: D. Voda B – Borovany (15), Úsilné – Srubec (15), Hluboká B – Neplachov.

III. TŘÍDA: Loko B – Pištín (15), Týn B – Lipí, K. Újezd B – Boršov B, Vrábče – N. Hodějovice (15), Lišov B – Včelná, Čt. Dvory B – Rudolfov B, Mladé B – Mokré.

Autor: Bohumil Ortman

20.4.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Logistik 18 500 Kč Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti VŘ - DISPONENT/KA PROVOZU OBALOVÉ LOGISTIKY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: VŘ dne 27.9.2018 v 9:00 hod. - zasedací místnost č. 101 (Úřad práce v Českých Budějovicích) , Požadavky: vyučen, uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word), znalost skladového systému SAP výhodou (zaučíme), komunikační dovednosti, Náplň práce: kontrola nakládek a vykládek kamionu, komunikace a organizování řidičů vysokozdvižných vozíků při zajištění nakládek a vykládek, administrativa spojená s příjmem a výdejem obalů, , Nabízíme: stabilní zázemí společnosti, příspěvek na stravu, možnost profesního rozvoje. Pracoviště: Lašek spol. s r.o., U Sirkárny, č.p. 658, 370 04 České Budějovice 4. Informace: Rudolf Prášek, +420 776 641 043. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 200 Kč Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 13000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: v případě potřeby práce i o víkendech. Pracoviště: Čistící stroje s.r.o., 370 01 České Budějovice 1. Informace: Larysa Bedrynec, +420 774 064 383. Výroba - Výroba Montážní dělník 18 000 Kč Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení ELEKTROMONTÉR. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: Požadavky: vyhláška 50/78 Sb. § 5,6, práce v rámci celé ČR. Pracoviště: Navi elektro s.r.o., Rudolfovská tř., č.p. 464, 370 01 České Budějovice 1. Informace: Radek Plecer, +420 602 720 094. Stavebnictví - Stavebnictví Instalatéři, potrubáři 18 000 Kč Instalatéři ústředního topení TOPENÁŘ. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŘP. sk.B. Pracoviště: Invida s.r.o. - okres české budějovice, 370 01 České Budějovice 1. Informace: Martin Mach, +420 773 473 333.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vodňany - Lokomotiva ČB 3:1.
33

Čtyři body z I.A třídy putují na Strakonicko

Ilustrační foto

I.A třída: Větřní zůstává na nule, i když opět zahrálo lépe

-

ČEZ Motor se vyhoupl do čela Chance ligy, čeká ho šlágr s Jágrovým Kladnem

České Budějovice - Splnili povinnost, na ledě posledního celku tabulky Kadaně zvítězili 4:1 a díky této výhře se hokejisté ČEZ Motoru vyhoupli do čela první Chance ligy. Ve středu je čeká hodně sledovaný šlágr s dalším aspirantem na postup Kladnem, v jehož dresu není vyloučen ani start legendárního Jaromíra Jágra. Začátek atraktivního zápasu je v 17.30.

V derby měl favorit vrch, body se ale dělily

Tábor - Nedělní druholigové derby mezi fotbalisty Táborska a Dynama (1:1) mělo vše, co by si fanoušci mohli přát: řadu šancí a nesmlouvavých osobních soubojů, napětí až do posledních vteřin na hřišti, na obou střídačkách i v hledišti.

-

Pohodová výhra Motoru v Kadani

Kadaň - Dnešní utkání 7. kola Chance ligy mezi hokejisty Kadaně a Českých Budějovic ještě ani pořádně nezačalo a Motor už prohrával.

Velká závodnice je, když...

České Budějovice – Životní úspěch patnáctileté překážkářky Sokola Č. Budějovice Terezky Babické na víkendovém mistrovství ČR žákyň v Jablonci jsme zaznamenali: dva tituly – na 100 m v krajském rekordu 13,94, na 200 m dokonce v rekordu České republiky 27,87…

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 9 8 0 1 22:4 24
2. AC Sparta Praha 9 7 2 0 19:5 23
3. FC Viktoria Plzeň 9 7 0 2 14:9 21
4. FC Fastav Zlín 9 6 1 2 16:7 19
5. FC Baník Ostrava 9 6 1 2 14:5 19
6. FK Jablonec 9 4 1 4 14:10 13
7. FK Mladá Boleslav 9 4 1 4 22:20 13
8. Bohemians Praha 1905 9 3 2 4 10:12 11
9. 1. FK Příbram 9 3 2 4 14:18 11
10. FC Slovan Liberec 9 2 4 3 9:12 10
11. MFK Karviná 9 3 0 6 14:19 9
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT