VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

České Budějovice - Přinášíme víkendový program fotbalových soutěží na jihu Čech.

25.5.2018
SDÍLEJ:

Čimelický Hadáček se raduje ze svého gólu v zápase krajského přeboru v Třeboni, který skončil nakonec 2:2. O víkendu fotbalové soutěže v kraji pokračují.Foto: Deník/ Jan Škrle

Pokud není uvedeno jinak, úřední začátky v 17 hodin.

Pátek
II. LIGA: Táborsko – Hradec Král. (Kvapil.).

Sobota
III. LIGA: Písek – Převýšov (10:15), Čížová – Litoměřicko (13:30).

DIVIZE: Č. Krumlov – Jankov (10:30), Roudné – Rakovník, Soběslav – Karlovy Vary.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Olomouc (11 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Táborsko B – Dražice (14 Soukeník), Dačice – Olešník, Rudolfov – Osek, Protivín – Katovice, Želeč – Třeboň, Čimelice – Sez. Ústí.

I. A TŘÍDA: Bavorovice – Vodňany (10), Týn – Sedlec, Velešín – Loko ČB, Větřní – Vimperk, Čt. Dvory – J. Hradec B (10:15), Ševětín – Veselí (10:15), D. Voda – Bernartice, M. Tábor – Chýnov, Milevsko B – Planá/Luž., Nemanice – Lom u Tábora.

I. B TŘÍDA: Klikov – Chvalšiny (13:30), Boršov – Ledenice (13:30), Olešnice – Kaplice (15), Netolice – Strunkovice (13:30), Dříteň – Vacov B, Lhenice – Sousedovice, Sobota 26. 5. 2018 Semice – Sepekov (13:30), Kluky – Podolí (16), Kestřany – Hradiště, Mirovice – Kovářov, Sedlice – Putim, Mladá Vožice – Lomnice (10), Chotoviny – Třebětice (13:30), R. Hory – N. Bystřice, K. Řečice – Malšice, Lišov – Řepeč/Opařany, D. Bukovsko – Jistebnice, Slavonice – Třeboň B.

DIVIZE DOROSTU: Prachatice – Hořovicko (10), Třeboň – Přeštice (10 Břilice), Táborsko B – Petřín Plzeň (10:15 Viktoria).

DIVIZE ŽÁCI: SKP ČB – Motorlet (16 Složiště).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Sparta (13).

KP DOROSTU: Met. Tábor – Loko ČB (9 Viktoria), SKP ČB – Slavia ČB (10), Milevsko – Č. Krumlov (10).

I. A DOROSTU: Hluboká – Kaplice/V. Brod (10), K. Újezd/Velešín – Větřní/Loučovice (10 K. Újezd), Borovany – Hrdějovice (10), Malonty/D. Dvořiště – Zliv/ Olešník (10 Malonty, Protivín – Blatná (10), Katovice/ Dražejov – Vimperk (10 Katovice), Mirotice – Čkyně /Š. Hoštice (10), Jistebnice – N. Bystřice (10).

KP ŽÁCI: Strakonice – Loko ČB (10 na ČZ).

I. A ŽÁCI: Dačice/Třebětice – Soběslav (9:30 Dačice), Slavonice/St. Město – N. Bys᠆třice/Chlum (10 Slavonice), Veselí – D. Voda B/Třeboň B (10), Týn – Vl. Březí (10).

DIVIZE ŽENY: Blatná – Protivín (13), Hradiště – J. Hradec.

Neděle
KRAJSKÝ PŘEBOR: N. Včelnice – J. Hradec, Hluboká – Milevsko.

I. A TŘÍDA: Prachatice – Planá u ČB (10), Strakonice – Blatná (na Fezku), Vacov – Slavia ČB, Hrdějovice – T. Sviny.

I. B TŘÍDA: Roudné B – Loučovice, Suchdol – Frymburk, K. Újezd – N. Ves, N. Ves/Brloh – Zl. Koruna, Chelčice – Volyně (10:15), Lažiště – Čkyně (14), Vl. Březí – Cehnice (15), Zdíkov – Stachy (16), Osek B – Božetice (15), Chyšky – Bělčice (15).

DIVIZE ŽÁCI: Prachatice – D. Praha (14).

LIGA ML. ŽÁCI: SKP ČB – Pet. Plzeň (10).

KP DOROSTU: T. Sviny – Hradiště (9), Strakonice – Vodňany/Dříteň (10 Fezko), S. Ústí – Roudné (10), Lomnice – Čt. Dvory (10).

I. A DOROSTU: Č. Velenice – Suchdol (10), Jankov – Rudolfov (10), Zdíkov/Stachy – Volyně Čestice (10 Zdíkov), Vacov – Vl. Březí (10), Sepekov/Milevsko B – Soběslav (10 Sepekov), Dačice/St. Hobzí – Týn (10 Dačice), Chotoviny – J. Hradec (10).

KP ŽÁCI: Met. Tábor/Větrovy – Hradiště (9:30 Viktoria), Roudné – Č. Krumlov (9:30), Čt. Dvory/Zliv – Blatná (10 Čt. Dvory), Třeboň /D. Voda – Vimperk (10 Třeboň), Milevsko – J. Hradec (15).

I. A ŽÁCI: Kaplice – Kunžak/Strmilov (10), T. Sviny – Lomnice/Ševětín (14), Písek B – Vacov (10), Protivín/Záhoří – Rudolfov (10 Protivín), Hradiště B – Netolice (10), Slavia ČB – Strakonice B (13:30).

KP PŘÍPRAVKY: v Milevsku (10, Dynamo, Č. Krumlov, J. Hradec, Milevsko), v Č. Budějovicích (14 hř. SKP, Veselí, M. Tábor, Prachatice, SKP ČB), v Písku (14, Třeboň, Táborsko, Písek).

SOUTĚŽE OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
OKRESNÍ PŘEBOR: Hrdějovice B – Srubec (10), Římov – Jankov B (10), H. Stropnice – Úsilné, Mladé – D. Voda B, N. Hrady – Neplachov.

III. TŘÍDA: Koloděje – Týn B (16), Pištín – Ševětín B, K. Újezd B – Dívčice, Boršov B – Žabovřesky, Včelná – Mokré, Trh. Sviny B – N. Hodějovice (Slavče).

Neděle
OKRESNÍ PŘEBOR: Olešník B – Borovany (15), Zliv – Hluboká B (15).

III. TŘÍDA: Lipí – Chrášťany (15), Loko B – Černý Dub B (15), Borek – Sedlec B, Lišov B – Č. Dub A (Štěpánovice), Ledenice B – Kamenná, Čt. Dvory B – Vrábče, Rudolfov B – Mladé B.

Autor: Bohumil Ortman

25.5.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 100 Kč Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech DPP - PRACOVNÍK/ICE ÚKLIDU. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: jedná se o úklid kanceláří (včetně chodby a WC), prac. doba 3-4 hod. denněm ráno nebo odpoledne (na dohodě), místo výkonu: Mondi Bupak s.r.o., Papírenská 41. Pracoviště: Cakrma služby, ubytování, stravování s.r.o., Papírenská, č.p. 587, 370 01 České Budějovice 1. Informace: Jaroslav Kroupa, +420 602 534 381. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 74 Kč Ostatní uklízeči a pomocníci UKLÍZEČ/KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 74 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Nástup ihned, vhodné pro osoby se zdravotním postižením, zdravotně znevýhodněné nebo osoby s ID 1. - 3. stupně, pracovní úvazek 30 - 37,5 hodiny týdně Informace na tel. 387 201 152, 773 742 379. Pracoviště: Pco - montážní dílna, s.r.o., Vrbenská, č.p. 197, 370 01 České Budějovice 1. Informace: Roubalová, Hajná, +420 387 201 152,773 742 379,. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 20 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci ODBORNÝ REFERENT OBCHODU. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: technická podpora v oblasti ESD, antistatiky; komunikace s kolegy ze skupiny Stat-X (většinou v nj nebo aj); objednávky - potvrzování, fakturace; měsíční reporty; administrativní podpora, Hlavní požadavky: znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni; uživatelská znalost práce na PC - Outlook, MS Office (především Excel); pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost; aktivní přístup k práci a řešení problematiky; ŘP sk. B, Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu, jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené. Pracoviště: Stat-x cz s.r.o. české budějovice, U Smaltovny, č.p. 716, 370 01 České Budějovice 1. Informace: Lucie Váchová, +420 728 944 599. Administrativa - Administrativní pracovnice 16 000 Kč Administrativa Přijmeme administrativní pracovnici do řeznictví v ČB. Pracovní náplň je vedení interního účetnictví (pokladna, sklad - program winshop, související administrativa). Pracovní doba: 11h – do 18:30. Praxe výhodou, nástup možný ihned. Zaměstnancům dáváme stravenky, plat je jim zasílán do 5. dne v měsíci, jsme schopni zajistit i bydlení.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Medvědí družinka ve šlágru udolala Veselí drtivým finišem

Ilustrační snímek.

Házenkářky se v souboji nováčků v Olomouci neprosadily

Pěkné závody o pohár předsedy

České Budějovice – Víceboje o pohár předsedy KAS JčK ve Čtyřech Dvorech přinesly pěkné výkony.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Komunální volby do zastupitelstev obcí 2018 (5. a 6. října 2018)
Seznam kandidátů, jak se volí v komunálních volbách, zpravodajství, výsledky komunálních voleb 2018 a přehled možných koalic v zastupitelstvu vaší obce. Volby do magistrátu a zastupitelstva krajských měst (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, České Budějovice, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Liberec, Zlín)

Senátní volby 2018 (1. kolo 5. a 6. října 2018, 2. kolo 12. a 13. října 2018)
Aktuální složení Senátu, seznam kandidátů do Senátu, výsledky senátních voleb 2018 pro volební obvody: Sokolov, Chomutov, Rokycany, Domažlice, České Budějovice, Praha 12, Praha 4, Praha 8, Praha 2, Litoměřice, Teplice, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Benešov, Chrudim, Náchod, Svitavy, Třebíč, Břeclav, Brno-město, Prostějov, Šumperk, Opava, Ostrava-město, Karviná, Vsetín, Zlín.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT