Pokud není uvedeno jinak, úřední začátky v 17 hodin.

Pátek
II. LIGA: Táborsko – Hradec Král. (Kvapil.).

Sobota
III. LIGA: Písek – Převýšov (10:15), Čížová – Litoměřicko (13:30).

DIVIZE: Č. Krumlov – Jankov (10:30), Roudné – Rakovník, Soběslav – Karlovy Vary.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Olomouc (11 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Táborsko B – Dražice (14 Soukeník), Dačice – Olešník, Rudolfov – Osek, Protivín – Katovice, Želeč – Třeboň, Čimelice – Sez. Ústí.

I. A TŘÍDA: Bavorovice – Vodňany (10), Týn – Sedlec, Velešín – Loko ČB, Větřní – Vimperk, Čt. Dvory – J. Hradec B (10:15), Ševětín – Veselí (10:15), D. Voda – Bernartice, M. Tábor – Chýnov, Milevsko B – Planá/Luž., Nemanice – Lom u Tábora.

I. B TŘÍDA: Klikov – Chvalšiny (13:30), Boršov – Ledenice (13:30), Olešnice – Kaplice (15), Netolice – Strunkovice (13:30), Dříteň – Vacov B, Lhenice – Sousedovice, Sobota 26. 5. 2018 Semice – Sepekov (13:30), Kluky – Podolí (16), Kestřany – Hradiště, Mirovice – Kovářov, Sedlice – Putim, Mladá Vožice – Lomnice (10), Chotoviny – Třebětice (13:30), R. Hory – N. Bystřice, K. Řečice – Malšice, Lišov – Řepeč/Opařany, D. Bukovsko – Jistebnice, Slavonice – Třeboň B.

DIVIZE DOROSTU: Prachatice – Hořovicko (10), Třeboň – Přeštice (10 Břilice), Táborsko B – Petřín Plzeň (10:15 Viktoria).

DIVIZE ŽÁCI: SKP ČB – Motorlet (16 Složiště).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Sparta (13).

KP DOROSTU: Met. Tábor – Loko ČB (9 Viktoria), SKP ČB – Slavia ČB (10), Milevsko – Č. Krumlov (10).

I. A DOROSTU: Hluboká – Kaplice/V. Brod (10), K. Újezd/Velešín – Větřní/Loučovice (10 K. Újezd), Borovany – Hrdějovice (10), Malonty/D. Dvořiště – Zliv/ Olešník (10 Malonty, Protivín – Blatná (10), Katovice/ Dražejov – Vimperk (10 Katovice), Mirotice – Čkyně /Š. Hoštice (10), Jistebnice – N. Bystřice (10).

KP ŽÁCI: Strakonice – Loko ČB (10 na ČZ).

I. A ŽÁCI: Dačice/Třebětice – Soběslav (9:30 Dačice), Slavonice/St. Město – N. Bys᠆třice/Chlum (10 Slavonice), Veselí – D. Voda B/Třeboň B (10), Týn – Vl. Březí (10).

DIVIZE ŽENY: Blatná – Protivín (13), Hradiště – J. Hradec.

Neděle
KRAJSKÝ PŘEBOR: N. Včelnice – J. Hradec, Hluboká – Milevsko.

I. A TŘÍDA: Prachatice – Planá u ČB (10), Strakonice – Blatná (na Fezku), Vacov – Slavia ČB, Hrdějovice – T. Sviny.

I. B TŘÍDA: Roudné B – Loučovice, Suchdol – Frymburk, K. Újezd – N. Ves, N. Ves/Brloh – Zl. Koruna, Chelčice – Volyně (10:15), Lažiště – Čkyně (14), Vl. Březí – Cehnice (15), Zdíkov – Stachy (16), Osek B – Božetice (15), Chyšky – Bělčice (15).

DIVIZE ŽÁCI: Prachatice – D. Praha (14).

LIGA ML. ŽÁCI: SKP ČB – Pet. Plzeň (10).

KP DOROSTU: T. Sviny – Hradiště (9), Strakonice – Vodňany/Dříteň (10 Fezko), S. Ústí – Roudné (10), Lomnice – Čt. Dvory (10).

I. A DOROSTU: Č. Velenice – Suchdol (10), Jankov – Rudolfov (10), Zdíkov/Stachy – Volyně Čestice (10 Zdíkov), Vacov – Vl. Březí (10), Sepekov/Milevsko B – Soběslav (10 Sepekov), Dačice/St. Hobzí – Týn (10 Dačice), Chotoviny – J. Hradec (10).

KP ŽÁCI: Met. Tábor/Větrovy – Hradiště (9:30 Viktoria), Roudné – Č. Krumlov (9:30), Čt. Dvory/Zliv – Blatná (10 Čt. Dvory), Třeboň /D. Voda – Vimperk (10 Třeboň), Milevsko – J. Hradec (15).

I. A ŽÁCI: Kaplice – Kunžak/Strmilov (10), T. Sviny – Lomnice/Ševětín (14), Písek B – Vacov (10), Protivín/Záhoří – Rudolfov (10 Protivín), Hradiště B – Netolice (10), Slavia ČB – Strakonice B (13:30).

KP PŘÍPRAVKY: v Milevsku (10, Dynamo, Č. Krumlov, J. Hradec, Milevsko), v Č. Budějovicích (14 hř. SKP, Veselí, M. Tábor, Prachatice, SKP ČB), v Písku (14, Třeboň, Táborsko, Písek).

SOUTĚŽE OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
OKRESNÍ PŘEBOR: Hrdějovice B – Srubec (10), Římov – Jankov B (10), H. Stropnice – Úsilné, Mladé – D. Voda B, N. Hrady – Neplachov.

III. TŘÍDA: Koloděje – Týn B (16), Pištín – Ševětín B, K. Újezd B – Dívčice, Boršov B – Žabovřesky, Včelná – Mokré, Trh. Sviny B – N. Hodějovice (Slavče).

Neděle
OKRESNÍ PŘEBOR: Olešník B – Borovany (15), Zliv – Hluboká B (15).

III. TŘÍDA: Lipí – Chrášťany (15), Loko B – Černý Dub B (15), Borek – Sedlec B, Lišov B – Č. Dub A (Štěpánovice), Ledenice B – Kamenná, Čt. Dvory B – Vrábče, Rudolfov B – Mladé B.