Pokud není uvede jinak, jsou úřední začátky v 16:30 hodin.

Pátek

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Plzeň (11 na Složišti).

Sobota

DIVIZE: J. Hradec – Hořovicko (10:30 Vajgar), Čížová – Sedlčany (13:30), Soběslav – Klatovy (15).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Rudolfov – Katovice, Osek – Jankov, Milevsko – Olešník, Protivín – Blatná, Želeč – Dražice, Čimelice – Roudné.

I. A TŘÍDA: Bavorovice – Prachatice (10), N. Ves u ČB – Planá (10:15), Loko ČB – Lhenice (10:15), Vimperk – T. Sviny (15), Větřní – Vodňany, Slavia ČB – Strakonice, Veselí – Nemanice (16), Týn – N. Včelnice, M. Tábor – Bernartice.

I. B TŘÍDA: Sedlec – Dříteň (10:15), H. Planá – Loučovice (13), D. Dvořiště – Kaplice (13), Netolice – Velešín (14), K.Újezd – Hrdějovice, Boršov – Roudné B, Zl. Koruna – Frymburk, Sousedovice – Osek B (10:30), Vacov – Prachatice B (13), Čkyně – Strunkovice, Bělčice – Volyně, Chelčice – Dražejov, Cehnice – Stachy, Kluky – Větrovy (16), Sepekov – Božetice, Ml. Vožice – Kovářov, Putim – Hradiště, Chotoviny – Řepeč/ Opařany, Suchdol – Lomnice, Ledenice – Olešnice, N. Bystřice – Třebětice, Třeboň B – K. Řečice (Břilice).

DIVIZE DOROSTU: Strakonice – Plzeň (10 na Fezku).

DIVIZE ŽÁCI: Písek – Aritma Praha (10).

KP DOROSTU: Hradiště/Písek B – M. Tábor (10 Hradiště), Č. Krumlov – Prachatice (10), Slavia ČB/Borovany – Vodňany/Dříteň (10 Slavia ČB), SKP ČB – Milevsko (10).

I. A DOROSTU: Mladé – T. Sviny (10), Větř-ní/Loučovice – K. Újezd/Velešín (10 Větřní), Čkyně/Š. Hoštice – Vacov (10 Čkyně), Poříčí /S. Hoštice – Vitějovice/Netolice (10 Poříčí), Veselí – Dačice/St. Hobzí (10).

KP ŽÁCI: Roudné – Loko ČB (9:30), J. Hradec – Č. Krumlov (10 Tyrš.), Vimperk – Blatná (10), Čt. Dvory – M. Tábor/Větrovy (10), Milevsko – Kaplice (13).

I. A ŽÁCI: D. Voda B/Třeboň B – Veselí (9:30 D. Voda), Soběslav – Slavia ČB (10), Volyně/Vl. Březí – Strakonice B (10 Vl. Bř.).

DIVIZE ŽENY: Blatná – Protivín (13), Borovany – Hradiště (14).

Neděle

II. LIGA: Táborsko – Brno (15:30 Kvapil.).

LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Karviná (14:30 na Složišti).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Třeboň – Lom u Tábora, Hluboká – Č. Krumlov.

I. A TŘÍDA: Lažiště – Semice (14), Lišov – Milevsko B, S. Ústí – Dačice, Čt. Dvory – Planá/L., Ševětín – Chýnov.

I. B TŘÍDA: Vl. Březí – Sedlice (15), Chyšky – Mirovice (15), Králova Lhota – D. Bukovsko (v Miroticích), Mladé – Studená, D. Voda – Slavonice.

II. LIGA DOROSTU: Písek – Motorlet (10).

LIGA ŽÁCI: Dynamo ČB – Bohemians (13 na Složišti).

DIVIZE ŽÁCI: Táborsko – Motorlet (10 na Svépomoci).

LIGA ML. ŽÁCI: SKP ČB – Bohemians (10).

KP DOROSTU: Vimperk – Lomnice/Ševětín (10), Čt. Dvory/Rudolfov – Blatná/Bělčice (10 Čt. Dvory).

I. A DOROSTU: Kaplice/V. Brod – Hluboká (10 Kaplice), D.Voda B/Třeboň B – Jankov (10 D. Voda), Zliv – Hrdějovice (10), Bělčice/ Blatná B – Mirotice (10 Bělčice), Vl. Březí – Protivín (10:30), Osek – Volyně/Čestice (14), J. Hradec – Jistebnice (10 Piketa), Větrovy – Sepekov/Milevsko B (10 Lom), Chotoviny/ Ml. Vožice – N. Bystřice/Slavonice (10 Cho᠆toviny), Sez. Ústí – Soběslav (10).

KP ŽÁCI: Prachatice – Hradiště/Písek B (10), Třeboň/D. Voda – Strakonice (10 Břilice).

I. A ŽÁCI: Rudolfov – T. Sviny (10), Suchdol/ H. Stropnice – Ml. Vožice /R. Hory (10 H. Stropnice), Protivín/Záhoří – Vacov (10 Protivín), Netolice – Týn (10), Písek C – Vodňany (14:30 Putim).

NL ŽENY: Mokré – Bohemians (12).

DIVIZE ŽENY: Třeboň – J. Hradec.

KP PŘÍPRAVKY: v J. Hradci (10 Tyrš., Dynamo, Vimperk, M. Tábor, J. Hradec), ve Strakonicích (11 na ČZ, Třeboň, Veselí, Strakonice), SKP ČB B – Blatná (14).

OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
PŘEBOR: H. Stropnice – Loko B (10), Borovany – Jankov B, Srubec – Zliv, Hluboká B – Žabovřesky.

III. TŘÍDA: Dívčice – Vrábče (Dubenec), Včelná – Mladé B, Chrášťany – Černý Dub, Mokré – Lišov B.

IV. TŘÍDA: Borovany B – Čtyři Dvory B (10:15), Kamenná – Sedlec B.

Neděle
PŘEBOR: Olešník B – Římov (14 v Temelíně), T. Sviny B – Rudolfov B (15 Slavče), Neplachov – Úsilné (v D. Bukovsku).

III. TŘÍDA: Lipí – N. Hrady (15), Hrdějovice B – Týn B, K. Újezd B – Borek.

IV. TŘÍDA: Boršov B – Zborov (14:30), Piš᠆tín – Ševětín B, Č. Dub B – N.Hodějovice.