Není-li uvedeno jinak, úředně od 17 hodin.

Pátek
I. B TŘÍDA: K. Újezd – Sedlec (18).

I. A DOROSTU: Hluboká – Hrdějovice (17:30).

Sobota
III. LIGA: Písek – Radotín (10:15).

DIVIZE: Čížová – Soběslav (13:30).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Lom u Tábora – Jankov (Svépomoc), Katovice – Č. Krumlov, Želeč – Milevsko, Protivín – Osek, Dražice – Roudné.

I. A TŘÍDA: Planá u ČB – Strakonice (10), Bavorovice – N. Ves (10), Semice – Větřní (13:30), Lhenice – T. Sviny (13:30), Vimperk – Slavia ČB (15), Prachatice – Vodňany, Nová Včelnice – Bernartice (13:30), Týn – Lišov, Ševětín – Veselí, Čt. Dvory – S. Ústí, Nemanice – Planá/Luž.

I. B TŘÍDA: Boršov – D. Dvořiště (10), Hrdějovice – Frymburk (13:30), Netolice – H. Planá (14:30), Dříteň – Loučovice, Vacov – Sousedovice (13:30), Stachy – Čkyně (15), Chelčice – Vl. Březí, Cehnice – Bělčice, Volyně – Dražejov, Větrovy – Chotoviny (13:30), Kluky – Ml. Vožice (16), Sepekov – Putim, Kovářov – Božetice, Mirovice – Hradiště, D. Bukovsko – Řepeč/Opařany, Studená – Olešnice (13:30), Slavonice – Nová Bystřice.

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Tempo Praha (13).

KP DOROSTU: Prachatice – Blatná/ Bělčice (10), M. Tábor – Čt. Dvory/Rudolfov (10 Viktoria), Hradiště/Písek B – Loko ČB (10 Hradiště).

I. A DOROSTU: Zliv – Suchdol/H. Stropnice (10), Vacov – Bělčice/Blatná B (10), Sepekov /Milevsko B – Jistebnice (10 Sepekov).

KP ŽÁCI: Kaplice – M. Tábor/Větrovy (10), Loko ČB – Č. Krumlov (10), Vimperk – Roudné (10).

I. A ŽÁCI: Strakonice B – Hradiště B (10 na ČZ).

Neděle
KRAJSKÝ PŘEBOR: Třeboň – Rudolfov (10.30), Blatná – Olešník, Hluboká – Čimelice.

I. A TŘÍDA: Lažiště – Loko ČB (14), Milevsko B – Dačice, Chýnov – Met. Tábor.

I. B TŘÍDA: Roudné B – Zl. Koruna, Kaplice – Velešín, Prachatice B – Strunkovice (10:30 Záblatí ), Osek B – Sedlice (15), Král. Lhota – Chyšky (13:30 Mirotice), Třeboň B – Mladé (15 Břilice), Suchdol – Ledenice, D. Voda – Č. Velenice.

KP DOROSTU: Č. Krumlov – SKP ČB (10), Milevsko – Vodňany/Dříteň (10).

I. A DOROSTU: Větřní/Loučovice – Mladé (10 Větřní), K. Újezd/Velešín – Kaplice/Vyšší Brod (10), T. Sviny – D. Voda /Třeboň B (14), J. Hradec – Dačice/St. Hobzí (10 Tyršův st.), N. Bystřice/Slavonice – Kunžak/Studená (10 N. Bystřice), S. Ústí – Větrovy (10), Chotoviny /Ml. Vožice – Veselí (10 Chotoviny).

DIVIZE ŽÁCI: SKP ČB – Aritma (15:15).

KP ŽÁCI: Čt. Dvory – J. Hradec (10), Třeboň /D. Voda – Milevsko (13:30).

OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
OKRESNÍ PŘEBOR: Srubec – Trh. Sviny B (13:30), Loko B – Úsilné (16), Římov – Žabovřesky, Borovany – Neplachov.

III. TŘÍDA: Borek – Chrášťany (15), Dívčice – Lipí (Dubenec), Mladé B – Černý Dub, Včelná – Mokré.

Neděle
OKRESNÍ PŘEBOR: Olešník B – H. Stropnice (15 Temelín), Zliv – Hluboká B, Rudolfov B – Jankov B.

III. TŘÍDA: Týn B – Vrábče, K. Újezd B – Hrdějovice B, Lišov B – N. Hrady (Štěpánovice).