Sobota
III. LIGA: Písek – Benešov (10:15).

DIVIZE: Dynamo B – Doubravka (10:15 na Složišti), J. Hradec – Pet. Plzeň (10:30 Vajgar), Čížová – Hořovicko, Katovice – Beroun.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Táborsko B – Protivín (10:15 Svépomoc), Blatná – Rudolfov, Olešník – Sez. Ústí, Č. Krumlov – Lom u Tábora, Čimelice – Milevsko.

I. A TŘÍDA: Čt. Dvory – Velešín (10:15), Vimperk – Sousedovice (16), Prachatice – Lhenice, Planá u ČB – Vodňany, Trh. Sviny – Roudné, Kovářov – Týn (13:30), N. Včelnice – Lišov (15), Veselí – Slavia ČB (16), Dačice – Loko ČB, Nemanice – Ševětín.

I. B TŘÍDA: Větřní – Roudné B (13:30), Loučovice – Zl. Koruna (14), K. Újezd – Hrdějovice, Frymburk – Sedlec, Netolice – Boršov, Dříteň – T. Sviny B, D. Dvořiště – Chvalšiny, Stachy – Čkyně (15), Strunkovice – S. Hoštice, Osek B – Bělčice, Dražejov – Kestřany, Kluky – Božetice (16), Chotoviny – Sepekov, Mirovice – Želeč, Studená – Mladé (16), N. Bystřice – Ledenice, Č. Velenice – Třeboň B, Slavonice – D. Bukovsko, Třebětice – Buk, Lomnice – Suchdol.

DIVIZE DOROSTU: Strakonice – Sedlčany (10 Fezko).

KP DOROSTU: Prachatice – Protivín (9), Třeboň – Slavia ČB/Borovany (10 Břilice), Milevsko – Čt. Dvory/Rudolfov (10), Hradiště /Písek B – M. Tábor (10 Hradiště), Netolice/ Vitějovice – Vimperk (10 Vitějovice).

I. A DOROSTU: Hluboká – H. Planá/ Frymburk (10), Jankov – D. Voda (10), Vacov – Volyně/Češtice (10), Blatná – Vl. Březí (10), Bělčice/Kasejovice – Čkyně/Š.Hoštice (10 Bělčice), Veselí/Týn – J. Hradec (10 Týn), Ml. Vožice – Lišov (10).

KP ŽÁCI: Strakonice – Met. Tábor/Větrovy (10 na ČZ), Loko ČB – Roudné/T. Sviny (10), Kaplice – Třeboň (10), Č. Krumlov – J. Hradec (10).

I. A ŽÁCI: Lomnice/Ševětín – Ml. Vožice (10 Ševětín), Veselí – D. Voda (10), Sedlec – Blatná (10).

Neděle
I. LIGA: Dynamo ČB – Zlín (16.30 na Střeleckém ostrově).

III. LIGA: Táborsko – Příbram B (Kvapil.)

KRAJSKÝ PŘEBOR: Lažiště – Třeboň (10), Strakonice – Osek (Fezko), Jankov – Dražice.
I. A TŘÍDA: Olešnice – N. Ves (15), Kaplice – Semice, Chýnov – Hluboká, Bernartice – Met. Tábor.

I. B TŘÍDA: Husinec – Volyně (10:30), Prachatice B – Vacov (10:30 Záblatí), Sedlice – Cehnice, Chyšky – Planá/L. (15), Březnice – Ml. Vožice (16), Hradiště – Řepeč/Opařany, Milevsko B – Větrovy, Neplachov – K. Řečice (16).

II. LIGA DOROSTU: Dynamo B – Most (12 na Složišti).

DIVIZE ŽÁCI: SKP ČB – Písek (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Dynamo ČB (10).

KP DOROSTU: Č. Krumlov – Vodňany/ Dříteň (10).

I. A DOROSTU: K. Újezd/Velešín – Mladé (10 K. Újezd), Větřní/Loučovice – Hrdějovice (10), Zliv – Kaplice/V.Brod (10),T. Sviny – H. Stropnice/N. Hrady (14), Sepekov/ Milevsko B – Větrovy (10 Sepekov), Soběslav – Kunžak /Studená (10), Jistebnice – N. Bystřice/ Slavonice (10), S. Ústí – Lomnice/ Ševětín (10).

KP ŽÁCI: Čt. Dvory – Volyně/Češtice (9:30), Prachatice – Milevsko (10), Vimperk – Hradiště /Písek B (10).

I. A ŽÁCI: Křemže/Holubov – Rudolfov (10 Holubov), Slavia ČB – Soběslav (13:30), Týn – Vacov/Čkyně (10), Protivín – Vodňany (10), Hradiště B – Netolice/ Chelčice (10).

KP PŘÍPRAVKY: v Českých Budějovicích (9 na Složišti, Dynamo, JFA, J. Hradec, Vimperk), v Milevsku (10, Milevsko, Loko ČB, M. Tábor, Blatná), v Třeboni (10, Třeboň, Strakonice, Veselí), v S. Ústí (10 Soukeník, Táborsko, Prachatice, Písek, SKP ČB).

OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
PŘEBOR: D. Voda – Borovany (10:15), Borek – Zliv (15), Hluboká B – Jankov B, Úsilné – Žabovřesky.

III. TŘÍDA: Mokré – Dívčice, Nové Hodějovice – Chrášťany.

IV. TŘÍDA: Koloděje – Boršov B (16).

Neděle
PŘEBOR: Loko B – Římov (15), Olešník B – Srubec (15 Temelín), Rudolfov B – Nové Hrady.

III. TŘÍDA: Lipí – Č. Dub (15), Čt. Dvory B – Vrábče, Mladé B – Včelná, Týn B – K.Újezd B, Lišov B – .H. Stropnice (ve Štěpánovicích).

IV. TŘÍDA: D. Voda B – Pištín (15), Ševětín B – Kamenná (15), Č, Dub B – Borovany B, Hrdějovice B – Zborov.