Sobota
DIVIZE: Soběslav – Sedlčany.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Osek – Táborsko B (10:15), Protivín – Strakonice (15), Týn – Čimelice, Rudolfov – S. Ústí.

I. A TŘÍDA: N. Ves – Prachatice (10:15), Semice – Netolice (13:30), Sousedovice – Planá (13:30), Vodňany – Roudné, Čt. Dvory – Hluboká (10:15), Loko ČB – Chýnov (10:15), Veselí – Nemanice (16), Slavia ČB – Kovářov, M. Tábor – N. Včelnice, Lišov – Ševětín.

I. B TŘÍDA: T. Sviny B – Roudné B (13:30), Hrdějovice – Boršov, Loučovice – Větřní, Frymburk – Chvalšiny, Zl. Koruna – K. Újezd, Sedlec – Dříteň, D. Dvořiště – Lhenice, Stachy – Osek B (15), Čkyně – Bavorov, Bělčice – Husinec, Vacov – Volyně, Sedlice – Dražejov, Čížová – Planá/L. (13:30), Sepekov – Kluky (15), Ml. Vožice – Chyšky (16), Větrovy – Soběslav B, Božetice – Milevsko B, Studená – Lomnice (16), Ledenice – Dol. Bukovsko.

DIVIZE DOROSTU: Strakonice – Aritma Praha (10 na Fezku), Táborsko B – Plzeň B (10.15 Viktoria).

KP DOROSTU: Netolice/Vitějovice – Slavia ČB/Borovany (10 Netolice).
KP ŽÁCI: Roudné – Třeboň (9), M. Tábor – Volyně (9:30), Hradiště – Loko ČB (10), Vimperk – Prachatice (10), J. Hradec – Strakonice (10 Tyrš.), Č. Krumlov – Kaplice (10).

Neděle
I. LIGA: Dynamo ČB – Slavia Praha (16.30 na Střeleckém ostrově).

II. LIGA: Táborsko – Žižkov (Kvapilova ul.).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Třeboň – Č. Krumlov (10:30), Jankov – Olešník, Dražice – Blatná, Milevsko – Lažiště.

I. A TŘÍDA: Olešnice – T. Sviny (15), Vimperk – Kaplice (15:30), Strunkovice – Velešín (16), Bernartice – Dačice.

I. B TŘÍDA: Prachatice B – Cehnice (10:30), Kestřany – Stř. Hoštice, Hradiště – Chotoviny, Mirovice – Jistebnice, Třebětice – Suchdol (15), Třeboň B – K. Řečice (15 Břilice), Buk – Neplachov (16), N. Bystřice – Horní Žďár, Mladé – Č. Velenice.

II. LIGA DOROSTU: Táborsko – Benešov (10.15 Soukeník), Písek – Rokycany (14.45).

DIVIZE DOROSTU: Roudné – Domažlice (10).

DIVIZE ŽÁCI: Písek – Střešovice (10).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Rokycany (10 na Svépomoci), SKP ČB – Petřín Plzeň (11), Dynamo ČB – Vikt. Plzeň (13).

KP DOROSTU: Vimperk – J.Hradec (9:30), M. Tábor – Milevsko (10 Viktoria), Čt. Dvory/ Rudolfov – Hradiště/Písek B (10 Čt. Dvory), Ševětín – Protivín (10), Č. Krumlov – Třeboň (14).

KP ŽÁCI: Milevsko – Čt. Dvory (13:30).

OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
PŘEBOR: Dobrá Voda – Úsilné, Borovany – Rudolfov B, Srubec – Římov, Žabovřesky – Zliv.

III. TŘÍDA: H. Stropnice – Mladé B, Mokré – Chrášťany (Planá), N. Hodějovice – Dívčice, Včelná – Černý Dub.

Neděle
PŘEBOR: Olešník B – Hluboká B (13 Temelín), Borek – Jankov B (15), Loko B – Nové Hrady (15).

III. TŘÍDA: Vrábče – Týn B (15), Lipí – Lišov B (15), K. Újezd B – Čt. Dvory B.