Pátek
III. LIGA: Písek – Benešov (19:30).

Sobota
I. LIGA: Dynamo ČB – Liberec (na Střeleckém ostrově).

DIVIZE: Dynamo ČB B – Doubravka (10:30 na Složišti), Katovice – Beroun (16:30).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Lažiště – Třeboň (10), Blatná – Rudolfov, Týn – Protivín.

I. A TŘÍDA: Netolice – Velešín (13:30), Vimperk – Sousedovice (15), Prachatice – Strunkovice, Planá u ČB – Vodňany, T. Sviny – Roudné (ve Slavči), Kovářov – Čt. Dvory (10), N. Včelnice – Lišov (15), Veselí – Slavia ČB (16), Dačice – Loko ČB, Nemanice – Ševětín.

I. B TŘÍDA: Větřní – Roudné B (13:30), Dříteň – Trh. Sviny B, Loučovice – Zl. Koruna, K. Újezd – Hrdějovice, Frymburk – Sedlec, Lhenice – Boršov, Bavorov – Stř. Hoštice (10:30), Stachy – Čkyně (15), Osek B – Bělčice, Dražejov – Kestřany, Sedlice – Cehnice, Jistebnice – Ml. Vožice (13:30), Kluky – Čížová (16), Mirovice – Božetice, Chotoviny – Soběslav B, Hor. Žďár – Třebětice (13:30), Studená – Mladé (16), Ledenice – N. Bystřice, D. Bukovsko. – Buk, Č. Velenice – Třeboň B, Lomnice – Suchdol.

DIVIZE DOROSTU: Strakonice – Sedlčany (10 Fezko), SKP ČB – Hořovice (10), Táborsko B – Vejprnice (10:15 Viktoria).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Strakonice (10).

KP DOROSTU: Slavia ČB/Borovany – Třeboň (10 Slavia), Hradiště/Písek B – Ševětín (10 Hradiště), Netolice/ Vitějovice – Čtyři Dvory/Rudolfov (10 Vitějovice).

I. A DOROSTU: Mladé/Č. Dub – H. Planá/ Frymburk (10 Mladé), Vacov – Čkyně (10), Dačice – Lišov (10), Planá/S. Ústí – Sobě᠆slav/Veselí (10 Planá nad Luž.).

KP ŽÁCI: Kaplice – Třeboň (9:30), Vimperk – Hradiště (10), Č. Krumlov – J. Hradec (10), Loko ČB – Roudné (10).

I. A ŽÁCI: T. Sviny – Ml. Vožice (9 Slavče), Veselí – Soběslav (10), Větrovy/Sez. Ústí – Rudolfov (10 S. Ústí), Dobrá Voda – Blatná (9:30), Vodňany – Písek B (10).

DIVIZE ŽENY: Dynamo ČB – Borovany (16:30 na Složišti), Hradiště – S. Ústí.

II. LIGA DOROSTENKY: Dynamo ČB – Liberec (14 na Složišti).

Neděle
DIVIZE: J. Hradec – Pet. Plzeň (16 Vajgar), Lom – Hořovice (16:30 na Svépomoci).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Čimelice – Milevsko (10), Olešník – S. Ústí (11), Jankov – Dražice, Strakonice – Osek (na Fezku).

I. A TŘÍDA: Olešnice – N. Ves (15), Kaplice – Semice, Chýnov – Hluboká, Bernartice – Met. Tábor.

I. B TŘÍDA: Husinec – Volyně (10:30), Prachatice B – Vacov (10:30 Záblatí), Chyšky – Planá/L. (15), Milevsko B – Větrovy, Hradiště – Sepekov, Neplachov – K. Řečice (16).

II. LIGA DOROSTU: Dynamo B – Most (13 na Složišti).

DIVIZE ŽÁCI: SKP ČB – Písek (10).

KP DOROSTU: Vimperk – Met. Tábor (10), J. Hradec – Prachatice (10 Tyrš.), Milevsko – Č. Krumlov (10).

I. A DOROSTU: Zliv/Olešník – N. Hrady (10 Zliv), Jankov – Mokré (10 Dubné), D. Voda – Kaplice/V. Brod (10), T. Sviny – Hrdějovice (10 Slavče), Volyně/ Vl. Březí – Vodňany (10 Vl. Březí), Blatná – Hradiště B (10), Jistebnice – Sepekov/Milevsko B (10), Větrovy – Kunžak/Studená (10).

KP ŽÁCI: Čt. Dvory – Volyně (9:30), Strakonice –Met. Tábor (10 ČZ), Prachatice – Milevsko (10).

I. A ŽÁCI: Suchdol – Křemže/Holubov (10), Slavia ČB – Ševětín (13:30), Protivín – Netolice /Sedlec (10), Týn – Hradiště B (10).

DIVIZE ŽENY: Kaplice – Blatná (10:30).

KP PŘÍPRAVKY: Veselí – Prachatice (10 a 11.30), Dynamo ČB – Vimperk (10 a 11.30 na Složišti), Třeboň – Písek (10 a 11.30), Blatná – Táborsko (13 a 14.30), Milevsko – M. Tábor (14 a 15.30), SKP ČB – Strakonice (15 a 16.30), J. Hradec – JFA ČB (15 a 16.30 Tyrš.).

OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
PŘEBOR: Hluboká B – Jankov B, N. Hrady – Zliv, Římov – Žabovřesky, Úsilné – Loko B, Dobrá Voda – Borovany.

III. TŘÍDA: Dívčice – Chrášťany (16:30), Nové Hodějovice – H. Stropnice (16:30).

IV. TŘÍDA: Hrdějovice B – D. Voda B (10), Zborov – Koloděje, Kamenná – Č. Dub B.

Neděle
PŘEBOR: Olešník B – Srubec (15 Temelín), Rudolfov B – Borek.

III. TŘÍDA: Vrábče – Lipí (15), Mladé B – Včelná (16:30), Týn B – K. Újezd B (16:30), Lišov B – Mokré (16:30), Čtyři Dvory B – Černý Dub.

IV. TŘÍDA: Zliv B – Bavorovice (15 Pištín), Ševětín B – Boršov B.