Sobota
III. LIGA: Písek – Motorlet (10:15).

DIVIZE:Katovice – Cheb (15).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Protivín – Osek (15), Dražice – Milevsko, Týn – Rudolfov, Čimelice – Č. Krumlov, Olešník – Lažiště, Blatná – Táborsko B.

I. A TŘÍDA: N. Ves – Semice (10:15), Sousedovice – Vodňany (12), Vimperk – Strunkovice (15), T. Sviny – Prachatice (Slavče), Planá – Netolice, N. Včelnice – Chýnov (15), Dačice – Ševětín, Veselí – Hluboká, Nemanice – Kovářov, M. Tábor – Lišov, Slavia ČB – Loko ČB.

I. B TŘÍDA: Větřní – K.Újezd (12), Chvalšiny – Roudné B (12), Dříteň – Lhenice, Loučovice – Boršov, Frymburk – Hrdějovice, Sedlec – T. Sviny B, Zl. Koruna – D. Dvořiště, Bavorov – Husinec (10:30), Stachy – Vacov (15), Čkyně – S. Hoštice, Bělčice – Cehnice, Sedlice – Volyně, Dražejov – Prachatice B, Jistebnice – Soběslav B (12), Sepekov – Ml. Vožice, Božetice – Větrovy, Mirovice – Čížová, Hradiště – Planá/L., Chotoviny – Kluky, H. Žďár – Neplachov (12), Ledenice – Třeboň B, Lomnice – Č. Velenice, Studená – K. Řečice.

DIVIZE DOROSTU: SKP ČB – Sš Plzeň (10),
Strakonice – Hořovice (10 na Fezku), Táborsko B – Klatovy (10:15 Viktoria).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Dynamo (10 na Svépomoci), SKP ČB – Bohemians (15).

KP DOROSTU: Netolice/ Vitějovice – Protivín (10 Netolice), Čt. Dvory/Rudolfov – Prachatice (10 Čt. Dvory), Slavia ČB/ Borovany – Hradiště/Písek B (10 Slavia), J. Hradec – Třeboň (10 Tyršův stadion).

I. A DOROSTU: Zliv/Olešník – T. Sviny (10 Zliv), Mokré – N. Hrady (10), Jankov – Hluboká (10), Blatná – Čkyně (9:30).

KP ŽÁCI: Hradiště – Roudné (9), Č. Krumlov – Volyně (10), Kaplice – Strakonice (10), Loko ČB – Čt. Dvory (10), Vimperk – M. Tábor (10).

I. A ŽÁCI: Veselí – Slavia ČB (10), Větrovy /S. Ústí – Křemže/Holubov (10 S. Ústí), Rudolfov – Ševětín (10), Soběslav – Ml. Vožice (10), D. Voda – Písek B (9:30).

II. LIGA DOROSTENKY: Dynamo – Dukla Praha (14 na Složišti).

Neděle
DIVIZE: Lom – Sedlčany (15 Svépomoc).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Strakonice – S. Ústí (na Fezku), Jankov – Třeboň.

I. A TŘÍDA: Olešnice – Velešín (15), Kaplice – Roudné, Bernartice – Čt. Dvory.

I. B TŘÍDA: Osek B – Kestřany (15), Milevsko B – Chyšky, Mladé – Buk, N. Bystřice – Třebětice, D. Bukovsko. – Suchdol.

II. LIGA DOROSTU: Táborsko – Vyšehrad (10:15 na Soukeníku), Dynamo B – Rokycany (10:30 na Složišti).

DIVIZE ŽÁCI: SKP ČB – Braník (10).

KP DOROSTU: Vimperk – Ševětín (9:30), Met. Tábor – Č.Krumlov (10 Viktoria).

I. A DOROSTU: Kaplice/V. Brod – H. Planá/ Frymburk (9 Kaplice), D. Voda – Hrdějovice (10), Volyně/ Vl. Březí – Vacov (10 Vl. Březí), Vodňany – Hradiště B (10), Větrovy – Dačice (10), Jistebnice – Planá/S. Ústí (10 Jistebnice), Kunžak/Studená – Soběslav/ Veselí (10 Kunžak), Sepekov/Milevsko B – Lišov (10 Sepekov).

KP ŽÁCI: Prachatice – Třeboň (10), J. Hradec – Milevsko (10 Tyršův stad.).

I. A ŽÁCI: Suchdol – T. Sviny (10), Protivín – Týn (10), Blatná – Hradiště B (10), Netolice /Sedlec – Vacov (10 Netolice).

DIVIZE ŽENY: Kaplice – Bohemians (12), S. Ústí – Blatná (14), Hradiště – Dynamo.

KP PŘÍPRAVKY: JFA ČB – SKP ČB (9:30 a 11 Planá u ČB), Strakonice – Blatná (10 a 11:30 na ČZ), Veselí – J. Hradec (10 a 11:30), Písek – M. Tábor (15 a 16:30), Vimperk – Mi᠆levsko (15 a 16:30), Prachatice – Třeboň (15 a 16:30), Táborsko – Dynamo ČB (15 a 17 na Soukeníku).

OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
PŘEBOR: Úsilné – Jankov B, D. Voda – Žabovřesky, Srubec – Loko ČB B, Borovany – Borek.

III. TŘÍDA: Dívčice – Mladé B, N. Hodějovice – Č. Dub, H. Stropnice – K. Újezd B.

IV. TŘÍDA: Kamenná – Ševětín B.

Neděle
PŘEBOR: Olešník B – Zliv (15 Temelín), Rudolfov – N. Hrady, Hluboká B – Římov.

III. TŘÍDA: Vrábče – Včelná (15), Lipí – Mokré (15), Lišov B – Čt. Dvory B (Štěpánovice), Týn B – Chrášťany.

IV. TŘÍDA: Dobrá Voda B – Boršov B (15), Zliv B – Zborov (15 Pištín), Č. Dub B – Koloděje, Hrdějovice B – Bavorovice.