Není-li uvedeno jinak, jsou úřední začátky ve 13.30 hodin.

Sobota

III. LIGA: Písek – Chrudim (10.15).

DIVIZE: Čížová – Koloveč (14).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Písek B – Kaplice (13), Rudolfov – Veselí, Soběslav – Vodňany, Roudné – Třeboň.

I. A TŘÍDA: Protivín – Hradiště, Týn – Sedlice, Planá – Osek, Katovice – Sok. S. Ústí, Želeč – N. Ves/Brloh, Malšice – Čimelice, Olešník – Zliv, Lišov – Bavorovice, Čt. Dvory – Loko ČB (10.15), Hrdějovice – Křemže, Ševětín – Dobrá Voda, N. Bystřice – Dříteň.

I. B TŘÍDA: Č. Krumlov B – Mladé, Větřní – Kaplice B, Chvalšiny – V. Brod, H. Planá – Velešín, Netolice – Roudné B, Jankov B – Frymburk, Lhenice – K. Újezd, Kestřany – Záblatí, Poříčí – Zdíkov, Bělčice – Lažiště B, Chelčice – Vl. Březí, Sousedovice – Strunkovice, Mirovice – Stachy, Bechyně – Březnice, Sepekov – Řepeč/Opařany, Chotoviny – Borotín, Božetice – Albrechtice, Branice – M. Tábor (Milevsko), Chlum – T. Sviny, Klikov – Slavonice, K. Řečice – Borovany, Ledenice – D. Bukovsko, N. Včelnice – Třebětice (Horní Žďár), Srubec – Suchdol, Lomnice – Kunžak.

LIGA ML. DOROSTU: Dynamo ČB – Roudnice (12 Složiště).

LIGA ST. ŽÁCI: Písek – Prachatice (10).

KP DOROSTU: Strakonice – Prachatice (10 Fezko), S. Ústí B – J. Hradec (10.15), Břilice – Slavia ČB (9 Třeboň u haly), Vodňany – SKP ČB (10), Blatná – Č. Krumlov (9.30).

I. A DOROSTU: Hluboká – Lišov (10), Mladé – Hrdějovice (10), Větřní – Borovany (10), Borek – Suchdol (10), Sedlice – Protivín (10), Vacov – Čkyně (10.30), Netolice – Volyně (11), Osek – Stachy (10), Veselí – M. Tábor (10), Dačice – Olešník (10 Peč).

KP ŽÁCI: T. Sviny – Milevsko (9.30), SKP ČB – Roudné (10), Slavia ČB – Bechyně (10).

I. A ŽÁCI: Stropnice – Břilice B (9.30), Hrdějovice – Rudolfov (9), Týn – SKP B (9), Kaplice – Dříteň (9), K. Újezd – Hluboká (9.30), Kunžak – Veselí (9.30), Dražice – Chotoviny (10).

Neděle

DIVIZE: Milevsko – Benešov (14), Tábor – Votice (14 Svépomoc).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Hluboká – Sez. Ústí B, Jind. Hradec – Čkyně (Vajgar), Lažiště – Dražice, Prachatice – Jankov.

I. A TŘÍDA: Chýnov – Vacov, Dačice – Slavia Č. Budějovice.

I. B TŘÍDA: Blatná – Vimperk, Větrrovy – Ml. Vožice, Bernartice – Záhoří.

II. LIGA DOROSTU: SKP ČB – Písek (10.30).

LIGA ML. DOROSTU: Písek – Příbram (10).

LIGA ML. ŽÁCI: J. Hradec – Benešov (10 Tyršův stad.), Dynamo ČB – Rokycany (10 Složiště).

KP DOROSTU: Soběslav – Loko ČB (10), Roudné – Čt. Dvory (9.30), Milevsko – Rudolfov (9).

I. A DOROSTU: Lomnice – T. Sviny, Zliv – Kaplice (Pištín), N. Hrady – Stropnice (10), Bělčice – Kestřany (14), Katovice – Vl. Březí (S. Hoštice), Strunkovice – Vimperk, Olešník – Sokol Sez. Ústí, Týn – Dačice (10), Sepekov – Kunžak (10), Bechyně – Ml. Vožice (10), Hradiště – Nová Bystřice (10), Jistebnice – Dříteň (10).

KP ŽÁCI: Strakonice – Břilice (10 Fezko), Čtyři Dvory – Blatná (13), Tábor B – Soběslav (9.30), Č. Krumlov – Loko ČB (10).

I. A ŽÁCI: Větřní – Netolice (10), Sok. S. Ústí – Lomnice (10), Větrovy – Suchdol (9.30), N. Včelnice – Chýnov (10).

III. LIGA ŽENY: Kaplice – Blatná (10.15).