Gól Františky Cihly odsoudil hosty z Ratibořských Hor k porážce. „Bída" komentovali svou bilanci po pěti kolech.

Dolnobukovští na domácí prostředí tradičně sází a soupeři už vědí, že je nedaleko cihelny nečeká nic lehkého. „Hodně nás ženou fanoušci, to je takový náš dvanáctý hráč," chválí autor gólu diváckou kulisu. „Akorát je to složité v tom, že se poslední dobou na body hrozně nadřeme. Střelecky se nedaří, ale zaplať pánbůh, že tři body jsou doma!" radoval se František Cihla.

Potvrzuje, že na svém stadionu si mužstvo vedené Mikeskou starším věří. „Od té doby, co hrajeme první třídu, máme problémy bodovat venku. Ale doma většinou vítězíme," přitakává fotbalista Dolního Bukovska, jenž sobotního soupeře příliš neznal. „Myslím, že jsme s ním hráli první sezonu v I.B třídě, jinak jsme se nepotkali, takže se dá říct, že to je pro nás neznámý soupeř," přiznal Cihla.

Na trávníku nebyla nouze o podrážděné reakce. Po tom, zda hosté při pouti zkoušeli štěstí alespoň na střelnici, když v utkání nedali gól, Deník nepátral. Ale s blížícím se koncem atmosféra houstla a Ondřej Balík odkopl míč na tribunu tak razantně, že se z podhledů zřítila dvě prkna!