Pražská Sparta U 19 představila na Složišti v Českých Budějovicích při I. lize staršího dorostu i Vietnamce QuanHongMaca ve středu zálohy a v brance Itala Andrea Pellegriniho. Ten v zápase s Dynamem Č. Budějovice pochytal, co chytnout měl.

„Domácí si nevytvořili úplně vyložené šance, ale mají nebezpečné standardky a několikrát byli blízko gólu. Práci jsem měl s centry, střel na bránu moc nebylo. Až na poslední minuty jsme měli zápas pod kontrolou a podle toho, jak se vyvíjel, si tři body určitě zasloužíme,“ soudil spokojený Pellegrini.

V Itálii působil v klubu AS Řím. Ve fotbalové škole Petra Čecha zaujal manažera mnoha českých hvězd Petra Zíku a v listopadu 2007 uspěl na testech ve Spartě.Od té doby je v Čechách.S áčkem Sparty zatím netrénoval, ale svou budoucnost vidí optimisticky. „Teď bych měl podepsat profesionální smlouvu,“ pochlubí se Andrea Pellegrini.

Z toho, že v 89. minutě přišel o čisté konto - z penalty ho překonal českobudějovický Filip Rein - sibrankář nedělal těžkou hlavu. "Musíte si tipnout stranu, kam jít.Kdybych šel na druhou stranu, tak jsem penaltu chytil. To je vždycky padesát na padesát," uzavřel Pellegrini.