„Kemp se sice koná až v červnu, ale je o něj každoročně velký zájem a jeho kapacita je padesát gólmanů. Proto je třeba se co nejdříve přihlásit,“ vzkazuje potencionálním zájemcům Jiří Prokeš.

Na brankářském kempu bude použita metodika mentálního tréninku na WRX modulech, odrazové stěny WRX keeper line, odrazové plochy WRX plank line a sportovní pomůcky WRX step line.

„Předností tréninku na WRX stěně keeper line je diagnostika mentální a tělesné kondice, nastavení psychomotorického, sensomotorického tréninku na zásadách sociomotoriky. Největší přednosti této metody tréninku je minimalizace rizika zranění ve sportu, zařazení biomechanických, biochemických zásad a následná superkognita, vyhodnocení činnosti,“ říká Jiří Prokeš.

Kemp samotný se koná ve dnech 26. – 29. června 2020 na hřišti Junioru Strakonice. „Přihlásit se je však nutno nejpozději do 20. května,“ připomíná Jiří Prokeš.

Kurzovné činí 5500 korun. „V kurzovném je zahrnuto ubytování, strava, pitný režim, až osm tréninkových jednotek, regenerace, brankářský set a bude se soutěžit o hodnotné ceny od Uhlsportu,“ doplňuje pro potenciální zájemce Jiří Prokeš.

Bližší informace trenér podá na telefonu 603549864.