Z vašeho výrazu obličeje je možné číst nespokojenost, jste velmi zklamán?
Pochopitelně, jak jinak.


Trápí vás více konečný výsledek, anebo hra vašich svěřenců?
Obojí. Ale domnívám se, že jsme si to zasloužili.


Můžete být konkrétní?
Celý týden jsme se připravovali na to, abychom se vyvarovali chyb, kterých jsme se dopustili v prvním poločase pohárového utkání v Jankově. Někteří hráči si však z toho ponaučení nevzali, a tak výsledkem byla věrná kopie našeho prvního poločasu v pohárovém utkání.


Souhlasíte s tím, že soupeř velmi dobře bránil?

Oni hráli přesně to, co potřebovali, nechtěli s námi běhat, ale čekali na nás. My jsme jim to ovšem velmi usnadnili. Měli jsme špatnou, pomalou, nepřesnou rozehrávku. Vůbec jsme si nepomohli. Místo toho, abychom včas přenesli hru, zbytečnými a nepřesnými přihrávkami uprostřed hřiště jsme jim vlastně připravili oba dva góly.


Znáte bezprostředně po zápase hlavní důvod tohoto třeboňského trápení?

Skutečně nyní nevím, v čem hledat příčinu. To všechno se dozvíme, až si o tom popovídáme, až se k tomu vyjádří každý sám za sebe.


Přitom vaše příprava vypadala velmi dobře, souhlasíte?

Naprosto souhlasím. Těsně po zápase jsme hovořili s Mírou Wolfem o tom, že v takovém rozpoložení jako dnes jsme neodehráli ještě ani jeden zápas.


Přitom váš tým je letos hráčsky kvalitnější.

Ano, ale samotná kvalita nestačí. K té je nutné přidat bojovnost a srdíčko. Pokud ty se nedostaví, můžete mít superhvězdy a je to k ničemu.