LAŽIŠTĚ HLUBOKÁ 1:2. Milan Borový, trenér Hluboké (4. místo): „Měli jsme trochu problémy se sestavou jelo nás patnáct, ne všichni byli zdraví, ale páteční zápas jsme zvládli. Vyrovnali jsme se s kluzkým terénem i zimou. První poločas byl celkem vyrovnaný, ale ve druhém už jsme Lažiště přehrávali, měli jsme je na půlce. Trochu vázla kombinace, nedokázali jsme si dát finální přihrávku a po chybě Lukáše Adama, jenž ztratil balon na vlastní polovině, jsme prohrávali. Do konce zbývalo osmnáct minut. Naštěstí hned za minutu vyrovnal Radek Horejš, jenž byl při neúčasti Honzy Čermína kapitánem. Osm minut před koncem šel Lukáš Dudek odvážně do souboje s brankářem, jenž ho nastřelil do ramena, a míč se odrazil do brány. Závěr jsme pohlídali."

JANKOV HLUBOKÁ 2:2. Ivo Čech, trenér Jankova (11. místo): „Nejsme v situaci, kdy by nám stačil bod, stačí se podívat do tabulky. Chtěli jsme vyhrát a udělali jsme pro to dost, ale nestačilo to, protože jsme se opět nevyvarovali chyb, které k naší škodě soupeř dokázal potrestat. Určitě jsme byli lepším týmem, měli jsme víc situací, z nichž se dá vstřelit gól. Hluboká jich moc neměla a trestala naše taktické chyby.

Na jaře spokojeni určitě nejsme, a to hlavně s bodovým ziskem. Propadli jsme v jediném utkání, na umělce s Osekem, jinak byla všechna utkání naprosto vyrovnaná. Ale bohužel, bodů je málo a lidí nám ubývá, takže to budeme mít čím dál složitější… Musíme se s tím poprat."

Milan Borový, trenér Hluboké: „Hrát dva zápasy během tří dnů není standardní, ale museli jsme se s tím poprat. První minuty jsme byli hodně aktivní, kopali jsme tři rohy, hlavička Stráského šla těsně vedle. Pak převzali otěže domácí. Jankov byl lepší, to nezastírám, ale jsem obrovsky rád, že jsme ze dvou zápasů venku vytěžili čtyři body.

S jarem můžeme být spokojeni. Mrzí mě jen první zápas, zbytečná prohra s Dačicemi. Od té doby tři výhry za sebou a naposledy remíza v Jankově, takže maximální spokojenost. Držíme se na čtvrtém místě, a byť nováčkové sbírají body, Dačice a Sedlice jsou za námi nalepeny, odstup od spodku tabulky je už propastný, což je hlavní a myslím, že nejvíce pozitivní."

PRACHATICE RUDOLFOV 2:3. Zdeněk Čadek, trenér Rudolfova (9. místo): „Jeli jsme do Prachatic s respektem, protože je považuji za jednoho z hlavních kandidátů na vítězství v krajském přeboru. Vyšel nám vstup do zápasu, už ve 3. min. dal Baščevan gól hlavou. Do poločasu měli domácí víc ze hry, ale řekl bych, že větší šance jsme měli my. Druhý poločas už byl z obou stran festivalem zahozených šancí! Shodli jsme se, že kdyby oba týmy proměnily šance, které měly, vyhráli bychom asi 7:4! Zach a Baščevan šli dvakrát sami na bránu, bylo to jako trestné střílení v hokeji, ale neproměnili je. Na 2:0 pro nás zvyšoval Zach z penalty, Tobiáš korigoval, poté Zach konečně proměnil nájezd na 3:1 a domácí chvilku před koncem korigovali… Vítězství je pro nás nečekané, o to však cennější a důležité!

Na jaře je spokojenost. Z pěti zápasů jsme udělali deset bodů, v tabulce pravdy jsme jsme si polepšili o dva body. Malinko mě mrzí debakl v Dačicích, ale to byl výpadek."