Pomalu ale jistě dávají dohromady tým ve společnosti MetalWorx Plana s. r. o., která se v Zaměstnanecké lize Deníku představí poprvé. „Budeme hrát, jak nejlépe umíme a uvidíme, kam se třeba dostaneme,“ říká kapitán Lukáš Saska.

Ten má ve svém týmu prozatím osm svěřenců. „Většina z nás hraje na amatérské úrovni a jeden kolega hraje nižší soutěž v Rakousku,“ představil složení týmu.

Na hřišti se spolu zatím nepotkali, to vše je v plánu. „Zatím jsme se bavili o tom, že si před turnajem zahrajeme ‚přátelák‘ s jednou partou fotbalových nadšenců, ať trochu víme, co a jak,“ přiblížil.

close Zaměstnanecká liga - logo. info Zdroj: DENÍK zoom_in Zaměstnanecká liga - logo. Přehled mají také o letošních soupeřích, které našli na internetových stránkách zamestnaneckaliga.cz. „Koukali jsme tak ze zvědavosti, koho bychom mohli na hřišti potkat,“ řekl Lukáš Saska, který stejně jako jeho souputníci sleduje fotbal i v televizi. „V poslední době pro nás bylo hlavním tématem Mistrovství Evropy, kdy jsme měli s kolegy v práci dokonce menší tipovací soutěž ve výsledcích,“ uvedl Lukáš Saska.

A jaké si dali v Zaměstnanecké lize Deníku cíle? „Nás fotbal baví, takže jde hlavně o zábavu. Potenciální výhra je ale určitě příjemný bonus,“ řekl na závěr.

Více informací najdete na www.zamestnaneckaliga.cz