Tým povede coby kapitán mužstva do bojů o turnajového vítěze Patrik Petrů. „Určitě to bude zábava,“ věří.

Ve svém týmu má zkušené fotbalisty. „Všichni, kdo se do týmu přihlásili, fotbal hrají nebo v minulosti hráli. Máme tam dva hráče, kteří hrají divizi, jeden hraje okres,“ poodkryl Patrik Petrů složení týmu.

Zaměstnanecká liga - logo.Zaměstnanecká liga - logo.Zdroj: DENÍKFotbal je nejen pro něj, ale také pro jeho spolupracovníky hlavně zábavou. I proto mají v rodinách a mezi spolupracovníky velikou podporu. „Vedení společnosti je rádo, že jsme se dali dohromady. Určitě nás budou podporovat a doufají ve výhru,“ věří Patrik Petrů, který ve společnosti pracuje jako předák příjmu a expedice.

Fotbalem se ve firmě baví i při sledování nejrůznějších zápasů. „U nás se fandí Slavii, Spartě i Plzni, takže je to občas velká rivalita,“ smál se.

Dodal, že vzhledem k tomu, že spousta z nich pochází z vesnice, cizí jim nejsou ani nižší soutěže. „Naše vesnické týmy podporujeme a fandíme,“ říká Patrik Petrů. „Samozřejmě s párkem a pivem v ruce,“ dodává se smíchem.

Aby byla jejich účast v Zaměstnanecké lize Deníku co nejlepší, mají v plánu také předzápasové tréninky. „Je třeba se trošku sehrát,“ dodává s klidným hlasem.