Během ní se vedle známých současných i bývalých fotbalistů představí také další špičkoví sportovci v čele s hokejisty Alešem Kotalíkem a Martinem Hanzalem ze zámořské NHL, dále populární herci, zpěváci a spousta dalších osobností.

Podle hlavního organizátora Jana Mádla, předsedy občanského sdružení Pomáháme sportem, by měli v sobotu na Hluboké v zápase domácího Mádl Teamu proti Realu Top Praha ve 14 hodin nastoupit mj. Jiří Mádl, Aleš Kotalík, David Suchařípa, Ivan Hašek, Jaromír Bosák, Petr Vondráček, Martin Hanzal, Jirka Novotný, Tomáš Řepka, Jaroslav Černý, Jiří Kladrubský, Zbyněk Drda, Jan P. Muchow, Vlasta Horváth, Pavel Novotný, Mirek Hrabě, Jaroslav Pouzar, Honza Chábera, Martin Pouva, Tomáš Novotný a Tomáš Zástěra (oba Nekecej!), David Horejš, Pavel Hoftych, Lukáš Přibyl, Tomáš Kučera, Emil Kristek, Michal Novotný (snowboard cross), Tomáš Kraus (ski cross), Tomáš Kraus (hvězdný reportér).

Někteří se bohužel už dopředu museli omluvit. „Třeba hokejový trenér Marián Jelínek a trojnásobný mistr fotbalové ligy Erich Brabec, který ale nakonec svou účast potvrdil,“ upřesnil Jan Mádl a dodal, že z dámského obsazení, které sice nebude hrát fotbal, ale zúčastní se autogramiády, by měly dorazit Vlaďka Erbová a Martina Gavriely. "Bohužel z rodinných důvodů nepřijede Jirka Novotný, zato ale bude nově Filip Novák, který nebude sice hrát kvůli zranění, ale akce se zúčastní," přidal Mádl ještě upřesnění ohledně účasti čerstvých mistrů světa v hokeji.

Pro návštěvníky je přichystán bohatý program s různými atrakcemi a poločasovým vystoupením Pepy Bigase s jeho biketrialem. Zatímco fotbal je od 14 hodin, doprovodný program začíná už o hodinu dříve.

Patronem bezesporu velice atraktivní akce, při které se každý rok vyberou desítky tisíc korun na dětské oddělení onkohematologie českobudějovické nemocnice, je herec Jiří Mádl.