Na počest zakládajícího člena Slavie České Budějovice Antonína Hynka si u Malého jezu zahrála čtveřice týmů, složených z fobalistů nad 35 let: vedle domácích Akra ČB, Propom a Zásoby.

Sešívaní nasadili do hry například manažera klubu Staňka nebo rutinéra Lavičku, jenž se v posledním kole I.A třídy loučil s aktivní kariérou. Zajímavý výběr se představil ve žlutých barvách Propomu, jehož dres oblékli bývalý hráč Dynama Trněný, roudenští Vogl s Tomáškem, Z. Lerch či M. Peterka. Za Zásoby se zase prohánělo po trávníku mládské trio Havlíček, Souček, Scheicher.

Akra přivezla soubor, kde se mísili hráči bývalí, i ti současní, stále hrající třetí třídu Českobudějovicka. Pochopitelně v týmu nemohli chybět alespoň dva Horčičkové: nejstarší Ota a syn Martin.

Hynkův memoriál vyhrála Slavia, i když se v prvním utkání střelecky trápila – hlavně Winter se ocitl v několika šancích, ale ne a ne dát gól. Navzdory herní převaze Slavie trval bezbrankový stav 69 minut. Když už se schylovalo k penaltám, poslal sešívané do finále Pech gólem minutu před koncem! Zásoby už neměly čas na odpověď.

Ve finále vzal na sebe roli střelce Viktor Lavička a dvěma góly do sítě Akry si zároveň řekl o vyhlášení nejlepším hráčem turnaje. U příležitosti pořádání memoriálu organizátoři uvedli do domácí síně slávy dlouholetého činovníka Slavie a bývalého hráče Karla Štěcha. Jeho syn v sobotu nechyběl ve vítězné sestavě Slavie České Budějovice.