Fotbalisty Táborska prověří od 11 hod. na umělce v Kvapilově ulici druholigový celek Bohemians Praha, s nímž na jeho hřišti na podzim v zápase o body Jihočeši hráli 1:1.

„Chybět bude Vukadinovič, jenž má lehčí výron a trénovat začne až v pondělí," sdělil Deníku výkonný ředitel táborského klubu Tomáš Samec a dodal, že po operaci kolena je mimo hru i Presl. „Trénuje s námi i Benjamin Traore, jenž byl na podzim na testu v juniorce a ve třech zápasech dal tři góly a na dva nahrál," doplnil ještě Tomáš Samec.

Fotbalisté Dynama si po vítězství s béčkem Sparty 6:0 na sobotu na 13.00 na Složiště pozvali celek Karlových Varů.

Svěřenci trenérské dvojice Martin Vozábal a Luboš Urban si v úterý proti mladíkům Sparty zahráli a hlavně také zastříleli s velkou chutí. „Věřím, že vysoká výhra nám pomůže a že se nám bude střelecky dařit i v dalších zápasech," uvedl pro klubový web záložník Michal Klesa, jenž k vysoké výhře přispěl dvěma góly. „I zápas se Spartou ukázal, že náš tým má svou kvalitu a myslím si, že jsme silnější než na podzim," dodal Klesa.

Ve zmíněném utkání s béčkem Sparty pro zranění nedohráli Lengyel a Hála, kteří tudíž v sobotu budou odpočívat. Podobně i Kalod, který se zranil v předchozím utkání s Vlašimí. „Lehčí zranění na tréninku navíc utrpěl také Deli, ani on tudíž hrát nebude," upřesnil sportovní manažer Dynama Martin Vozábal, z absence několika opor ale těžkou hlavu neměl. „Kádr máme široký, příležitost dostanou další hráči," krčil rameny.

Šanci v brance by v sobotu opět měl dostat Michal Bárta, o jehož eventuálním setrvání na jihu Čech vedení klubu možná rozhodne už o víkendu.

Už od 11 hodin se na Složišti v sobotu střetne devatenáctka Dynama s dorostenci pražské Dukly.