O to větší důležitost mladíci přikládali duelu s FA Praha. A rozlučka s diváky se jim povedla, vyhráli vysoko 6:0!

Šest vstřelených gólů, Paseckého hattrick a navrch čisté konto pro brankáře Hejníčka – to vše podtrhlo letošní derniéru ligového dorostu na vlastním stadionu.

„Jsme rádi, že nám poslední zápas vyšel. Od první minuty asi bylo jasné, kdo vyhraje. Dominovali jsme. Šest nula je pěkný výsledek," liboval si po utkání domácí gólman Lukáš Hejníček.

Konec dobrý, všechno dobré, platí mnohdy i ve fotbale. Domácí kouč Petr Kadlec ale musel připustit, že duel s FA Praha nebyl na podzim pro jeho tým typický. „To tedy nebyl… Většinou jsme doma vedli a náskok ztratili. Podzim je těžký, ale to jsme v létě, když jsme tým dávali dohromady, všichni očekávali. Postupně se začíná ukazovat, že jdeme správnou cestou," prohlásil mladý trenér.

Tým SKP počtvrté v řadě v České lize dorostu U19 bodoval. Třikrát remizoval shodně 2:2, než doma s FA Praha zase vyhrál (6:0) a dokázal, že by se raději viděl ve středu tabulky.

„Moc nám pomohlo Dynamo. Pustilo k nám dva hráče, Paseckého s Janochem, kteří odvádějí velmi dobré výkony. Janoch tentokrát chyběl, protože hrál v sobotu za devatenáctku, ale Pasecký nastoupil a vedl si výborně. Za čtyři zápasy nastřílel sedm gólů," pochvaluje si trenér Kadlec střeleckou potenci Petra Paseckého. Ten jako by chtěl po svém příchodu na SKP navázat na svého předchůdce Martina Schertlera… „V posledních zápasech jsme začali střílet góly a sbírat body.

Neprohrávalo se," cení si kouč, jehož tým zakončí podzimní část soutěže v neděli v Sokolově.