„Reprezentační pauzu jsme využili k doléčení drobnějších šrámů a k dobití baterek, kvalitně jsme potrénovali a tento týden už vše směrovali k zápasu na Dukle," vysvětlil trenér Pavol Švantner.

Pochvaloval si také prázdnou marodku. „Naplno už trénuje i Sandro, jenž zvládl bez větších problémů celou zátěž. Je připraven nastoupit," potvrdil Švantner.

Minulý týden chyběli v přípravy jen oba Arméni. „Malakjan byl v celku Arménie pro zápas s naší reprezentací a Mchojan, jenž sice pro žluté karty proti nám hrát nemohl, si byl doma vyřídit víza. V pořádku se ale v pondělí vrátil," ujistil trenér Švantner.

Hráči Dynama se na svého soupeře chystali i teoreticky. „Hru Dukly jsme si rozebírali u videa, kluci vědí, že je čeká silný soupeř, který je v pohodě, hraje v horní polovině tabulky a hru má založenu na trpělivé kombinaci, na spoustě přihrávek a narážeček. Je to kvalitní soupeř, nicméně nám v naší situaci povinnost velí pokusit se maximálně bodovat," zdůraznil českobudějovický kouč.

Trenér Dukly Luboš Kozel nečeká jednoduchý duel. „Ale jsme doma a věřím, že náš tým doma nedává body lacino a že to tak i zůstane," uvedl.