„Výhra v Písku by měla našim mladým hráčům výrazně pomoci,“ pochvaloval si asistent trenéra Martin Vozábal, jenž už před zápasem v Písku upozorňoval, že juniorka Dynama má hodně těžký los. „Jeli jsme do Písku, v sobotu doma máme Bohemians a poté jedeme do Boleslavi, což jsou mužstva z prvních tří míst tabulky,“ zdůraznil.

„Tři body z Písku tudíž pro nás jsou velice cenné. Bude se nám přece jen líp dýchat,“ dodal Martin Vozábal.

V Písku juniorka Dynama pendly neměla a zřejmě je nebude mít ani v sobotu, protože na áčko Dynama čeká navečer poslední domácí utkání I. ligy s Olomoucí (17.30).

Sobotní duel béčka Dynama s Bohemians začíná v 10.15 hodin.

Sobota


I. LIGA: Dynamo ČB – Olomouc (17.30).

III. LIGA: Písek – Žižkov B (10.15), Dynamo B – Bohemians Praha (10.15 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Veselí – Týn, Roudné – Dražice, Písek B – Milevsko (12.45).

I. A TŘÍDA: Vodňany – Osek, Dříteň – Protivín, Čimelice – Vacov, Strakonice B – Katovice (Fezko), Sok. S. Ústí – Loko ČB, Slavia ČB – Rudolfov, Soběslav – Dačice, Borovany – Lišov (10.15), K. Újezd – Čt. Dvory, Bavorovice – Hrdějovice (10), Malšice – D. Voda.

I. B TŘÍDA: D. Dvořiště – Loučovice, Velešín – Kaplice B, V. Brod – Č. Krumlov B, H. Planá – N. Ves/Brloh, Srubec – Mladé, Volary – Sousedovice, Hradiště – Kestřany, Stachy – Vitějovice, Poříčí – Lažiště B, Mirovice – Strunkovice, Božetice – Želeč, Větrovy – Planá, M. Tábor – Ml. Vožice (10.30), Chotoviny – Záhoří, Bechyně – Borotín, T. Sviny – Novosedly, N. Bystřice – K. Řečice, Ševětín – Třebětice (14), Suchdol – Slavonice, Lomnice – Olešnice, Chlum – Ledenice, N. Včelnice – Klikov.

DIVIZE DOROSTU: Strakonice – Roudné (10 ČZ), S. Ústí – ZČE Plzeň (10.15 Viktoria).

DIVIZE ŽÁCI: J. Hradec – Plzeň B (10 Vajgar), Dynamo ČB B – Motorlet B (13.30 Složiště), Tábor – Domažlice (10 FK).

KP DOROSTU: Slavia ČB – J. Hradec (10), Čt. Dvory – Vodňany (10), Rudolfov – Břilice (10).

I. A DOROSTU: H. Stropnice – Kaplice (10), Větřní – Hrdějovice (10), Borek – Týn (10), Protivín – Osek (10), Vl. Březí – Mirovice (10), Stachy – Sedlice (14), Vimperk – Bělčice (10), Čkyně – Netolice (10), Lomnice – Bechyně (10), Č. Velenice – Dačice (10), Suchdol – Jistebnice (10), M. Tábor – Bernartice (13.30), Tábor B – Kunžak (10 na Míru), Veselí – Chýnov (10).

KP ŽÁCI: SKP ČB – Č. Krumlov (10), Soběslav – Blatná (10 Tučapy), Loko ČB – Roudné (10).

I. A ŽÁCI: Dříteň – T. Sviny (14), Týn – Hrdějovice (10), S. Ústí B – Sok. S. Ústí (10), Kunžak – Dačice (9.30).

KP ŽENY: Mokré – Tábor (13).


Neděle


DIVIZE: Tábor – Benešov.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Kaplice – Čkyně, Lažiště – Hluboká, Č. Krumlov – Čížová, Prachatice – J. Hradec (10.15), Jankov – Chýnov (14).

I. A TŘÍDA: Olešník – Sedlice (10.15), Branice – Zliv, Blatná – Netolice.

I. B TŘÍDA: Frymburk – Křemže (14.30), Jankov B – Lhenice, Vl. Březí – Zdíkov, Vimperk – Bělčice, Vlastiboř – Řepeč, Bernartice – Albrechtice.

DIVIZE DOROSTU: Č. Krumlov – Vejprnice (10).

LIGA ŽÁCI: Dynamo ČB – Ml. Boleslav (11 Složiště).

KP DOROSTU: S. Ústí B – Loko ČB (10), Milevsko – Tábor (13), Ml. Vožice – Písek B (9.30), Blatná – Soběslav (10).

I. A DOROSTU: T. Sviny – Lišov (13.30), Dříteň – Mladé (10), Borovany – Hluboká (10), Olešník – Vacov (14), Bavorov – Katovice (10.30), Sepekov – N. Bystřice (10).

KP ŽÁCI: Strakonice – S. Ústí (10 ČZ), Vodňany – Milevsko (10), Tábor B – Čt. Dvory (10 na Míru), Břilice – Slavia ČB (10 Novosedly).

I. A ŽÁCI: SKP ČB B – H. Stropnice (10.30), Kamenný Újezd – Rudolfov (9.30), Hluboká – Č. Krumlov B (10), Kaplice – Třeboň (10), Vacov – Netolice (10), Strakonice B – Osek (13.45 ČZ), Písek B – Volyně (10), Vimperk – Protivín (9), Prachatice B – S. Hoštice (14), Hradiště – Vl. Březí (10), Chotoviny – Veselí (10), Suchdol – Č. Velenice (9.30), Lomnice – J. Hradec B (10), Bechyně – N. Včelnice (9.30).

KP PŘÍPRAVKY: SKP ČB – Kaplice (14), Sokol JH – Lomnice (14 SKP ČB), SKP ČB – Sokol JH (16), Kaplice – Lomnice (16 SKP ČB), Dynamo ČB – Čt. Dvory (14.30 Složiště), Milevsko – Písek (14.30 Složiště), Dynamo ČB – Písek (16.30 Složiště), Čt. Dvory – Milevsko (16.30 Složiště).

KP ŽENY: Borovany – Koloděje (13), Lažiště – Protivín (10).