Víkendová prohra v Náchodě ho tudíž velice mrzí. „Kdybychom tam uhráli aspoň bod, udrželi bychom si od Náchoda odstup devíti bodů,“ lituje.

hDobře totiž ví, že právě na Náchod, který je v aktuální tabulce na první sestupové příčce, teď jeho tým má k dobru už jen šest bodů. „Dlouho jsme drželi bezgólový výsledek, bohužel závěr jsme nezvládli a soupeř dokázal potrestat jednu z mála chyb v naší obraně,“ smutní Karel Musil. „V první půli jsme měli několik šancí, v té druhé jsme ale navázali na poslední nepřesvědčivé výkony,“ vraští čelo kouč juniorky.

V domácím utkání s béčkem Mladé Boleslavi tudíž budějovičtí mladíci chtějí o víkendu bodovat naplno. „Zápas se bude místo v sobotu hrát až v neděli, a to na hlavním stadionu na Střeleckém ostrově,“ upozorňuje trenér Musil na změnu termínu i hrací plochy. „V lize hraje áčko s Olomoucí už v sobotu, a tak budeme chtít co nejvíc využít ligové pendly,“ uvádí trenér B–týmu Dynama.

Přestože mladí hráči se na možnost zahrát si na hlavním stadionu těší, trenér Musil má rozporuplné pocity. „Ještě nikdy jsem totiž na Střeláku s béčkem nevyhrál,“ svěřuje se, jedním dechem pak ale dodá: „Každá série přece jednou musí skončit, ne?“

Boleslavskou rezervu označuje za silného soupeře. „Kádr nezměnili a na rozdíl od nás v něm zůstali i zkušení hráči.“

Musilův tým v Náchodě totiž hrál s pěti dorostenci. „Na druhou stranu ti mladí kluci by měli být dobrým základem pro příští sezonu,“ míní Musil.
Pozítří bude chybět dlouhodobě zraněný Mašek, jinak by kmenoví hráči mužstva měli být v pořádku. „Sestavu určíme až po sobotní lize áčka s Olomoucí,“ uzavírá Musil.