Pátek

III. liga
Písek – Slavia Praha B (17, umělé osvětlení).

Sobota

Divize
Lom – Klatovy (14:30 na Svépomoci), Soběslav – Mariánské Lázně (14:30).

I. liga dorostu
Dynamo ČB – Hradec Králové (13 Složiště).

Krajský přebor
Táborsko B – Protivín (10:15 Soukeník), Prachatice – Jankov, Blatná – Č. Krumlov, Rudolfov – Olešník, Týn – Milevsko, Sezimovo Ústí – Dražice (vše 15:30).

I. A třída
Nová Ves – Strunkovice (10:15), Roudné – Mirovice (12), Netolice – Vimperk (12), Prachatice B – Trhové. Sviny (12 Lažiště), Planá u ČB – Kaplice (15:30), Kovářov – N. Včelnice (10), Čt. Dvory – Veselí (10:15), Bernartice – Dačice, Lišov – Nemanice, Ševětín – Meteor Tábor (vše 15:30).

I. B třída
Dříteň – Chvalšiny, Dolní Dvořiště – Hrdějovice, Roudné B – Sedlec, Frymburk – Zlatá Koruna, Mladé – Boršov (vše 15:30), Sousedovice – Bavorov (12), Střelské Hoštice – Lhenice (12), Cehnice – Stachy, Sedlice – Dražejov, Volyně – Prachatice C (vše 15:30), Čížová – Mladá Vožice (12), Kestřany – Hradiště (12), Kluky – Planá nad Lužnicí (15:30), Horní Žďár – Třebětice (12), Dolní Bukovsko – Lomnice (15:30), K. Řečice – Ledenice (15:30), Č. Velenice – Studená (15:30 N. Ves/Luž.).

Divize dorostu
SKP ČB – Přeštice (10).

Liga mladší žáci
Písek – Sparta (13).

KP dorostu
Netolice /Jankov – Slavia ČB (10 Jankov), Písek B – Vimperk/Volyně (10), Třeboň – Zliv/ Čtyři Dvory (10 Břilice).

KP žáci
Meteor Tábor – Milevsko (9:30 Viktoria), Veselí – J. Hradec (10), Strakonice – Kaplice (10 ČZ), Loko ČB – Hradiště (10).

ČL ženy
Mokré – Liberec (11).

Divize ženy
Blatná – Vlašim (10.30), Borovany – Dynamo (14).

Neděle

I. liga
Dynamo ČB – Slavia (16 Střelecký ostrov).

II. liga
Táborsko – Prostějov (15:30 Kvapilova).

Divize
J. Hradec – Mýto (14:30 Vajgar).

Krajský přebor
Třeboň – Osek (10:30), Strakonice – Čimelice (15:30 Fezko).

I. A třída
Čkyně – Semice (14), Velešín – Vodňany (14), Hluboká – Slavia ČB (15:30), Chýnov – Loko ČB (15:30).

I. B třída
Trhové Sviny B – Větřní (15 Slavče), Kamenný Újezd – Loučovice (15:30), Husinec – Strakonice B (10:30), Vacov – Bělčice (15:30), Jistebnice – Chyšky (12), Sepekov – Božetice, Soběslav B – Větrovy, Milevsko B – Chotoviny (vše 15:30), Třeboň B – Olešnice (15 Břilice), Suchdol – Buk (15:30), Neplachov – N. Bystřice (15:30).

Divize dorostu
Loko ČB – Beroun (10).

Liga žáci
Dynamo ČB – Příbram (12.15 Složiště).

Divize žáci
SKP ČB – T. Praha (10), Táborsko – Písek (10 Svépomoc).

Liga mladší žáci
Dynamo ČB – Plzeň (10 Složiště), Strakonice – SKP ČB (10 ČZ).

KP dorostu
Hradiště – J. Hradec (9:30 Písek), Milevsko – Ševětín (10), M. Tábor/Ml. Vožice – Prachatice (10 Viktoria).

KP žáci
Čtyři Dvory – Vimperk (9:30), Prachatice – Č. Krumlov (10), Třeboň – Roudné (Břilice).

Divize ženy
Kaplice – Sezimovo Ústí (14).