Pátek


II. LIGA: Sezimovo Ústí – Jihlava.

Sobota


III. LIGA: Písek – K. Vary (10.15).

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Vikt. Plzeň (11 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Písek B – Kaplice (12.45), Roudné – Č. Krumlov, Veselí – Jankov, Čkyně – Chýnov, Týn – J. Hradec, Hluboká – Čížová (10.15).

I. A TŘÍDA: Čimelice – Strakonice B, Dříteň – Blatná (10.15), Olešník – Netolice, Osek – Katovice, Sedlice – Zliv, Protivín – Vacov (16), Borovany – Bavorovice (10.15), Soběslav – Malšice, Slavia ČB – D. Voda, Loko ČB – Hrdějovice (10.15), Rudolfov – Čt. Dvory.

I. B TŘÍDA: H. Planá – D. Dvořiště, Frymburk – Srubec, V. Brod – Jankov B, Velešín – Lhenice, Loučovice – Mladé, Vimperk – Volary, Sta〜chy – Poříčí, Sousedovice – Lažiště B, zdíkov – Bělčice, Kestřany – Vitějovice, M. Tábor – Vlastiboř (10.30), Větrovy – Bechyně, Božetice – Borotín, Želeč – Ml. Vožice, Planá/L. – Albrechtice, Lomnice – T. Sviny, Suchdol – Chlum, Ševětín – N. Včelnice, N. Bystřice – Klikov, Novosedly – Ledenice, K. Řečice – Olešnice.

DIVIZE DOROSTU: Strakonice – Č. Krumlov (10 ČZ), SKP ČB – Vejprnice (10.30), Prachatice – Roudné (10).

DIVIZE ŽÁCI: J. Hradec – Sedlčany (10 Vajgar), Tábor – Příbram (10 Svépomoc).

KP DOROSTU: Čt. Dvory – Blatná (10), Slavia ČB – Soběslav (10), J. Hradec– Písek B (10 Tyrš.), Vodňany – Tábor (10).

I. A DOROSTU: H. Stropnice – Týn (10), Kaplice – Loučovice (10), Mladé – Hluboká (10), Stachy – Bavorov (14.30), Osek – Katovice (10), Mirovice – Bělčice (10), Met. Tábor – Lomnice (13.30), Suchdol – Tábor B (10), Č. Velenice – Chýnov (10), Bechyně – Kunžak (10), Dačice – Bernartice (10).

KP ŽÁCI: Soběslav – Roudné (10), Č. Krumlov – Slavia ČB (10), S. Ústí – Milevsko (9).

Neděle


DIVIZE: Třeboň – Strakonice (10.30), Sezimovo Ústí B – Příbram B.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Lažiště – Prachatice, Dražice – Milevsko.

I. A TŘÍDA: Branice – Vodňany, K. Újezd – Sok. S. Ústí, Dačice – Lišov (15).

I. B TŘÍDA: Kaplice B – N. Ves, Č. Krumlov B – Křemže, Hradiště – Mirovice, Vlach. Březí – Strunkovice, Bernartice – Chotoviny, Řepeč – Záhoří, Třebětice – Slavonice (15).

DIVIZE DOROSTU: S. Ústí – Vlašim (10.15), Dynamo ČB B – ZČE Plzeň (11 Složiště).

KP DOROSTU: Ml. Vožice – S. Ústí B (9.30), Milevsko – Rudolfov (13), Loko ČB – Břilice (10).

I. A DOROSTU: H. Planá – T. Sviny (10), Borovany – Větřní (10), Dříteň – Borek (14), Lišov – Hrdějovice (14), Vimperk – Protivín (10), Olešník – Čkyně (14.30), Vl. Březí – Netolice (10.30), Vacov – Sedlice (10), Sepekov – Veselí (10), N. Bystřice – Jistebnice (10).

KP ŽÁCI: Tábor B – SKP ČB (10 Svépomoc), Vodňany – Břilice (10), Strakonice – Loko ČB (10 ČZ), Blatná – Čt. Dvory (10).

KDY VOLAT?


Výsledky ze soboty a neděle dopoledne je třeba volat do redakce Deníku v neděli po 14. hodině (nejlépe mail: cbsport@denik.cz, ev. tel. 386 100 743, 386 100 767, 387 411 420), výsledky nedělních odpoledních zápasů okamžitě po jejich skončení!