Sobota

II. LIGA: Sezimovo Ústí - Most (14).

DIVIZE:
Strakonice - Tábor (10.15 Fezko).

KRAJSKÝ PŘEBOR:
Čkyně - Lažiště, Veselí - Soběslav, Písek B - Hluboká.

I. A TŘÍDA:
Hradiště - Vacov, Chýnov - Čimelice, Malšice - N. Ves/Brloh, Želeč - Sokol S. Ústí, Katovice - Osek, Planá - Sedlice, Týn - Protivín, Zliv - Dříteň, N. Bystřice - D. Voda, Ševětín - Křemže, Hrdějovice - Slavia ČB, Dačice - Loko ČB (9.30), Čt. Dvory - Bavorovice (9.30), Lišov - Olešník.

I. B TŘÍDA:
Mladé - K. Újezd, Lhenice - Fry᠆mburk, Netolice - Velešín, H. Planá - V. Brod, Chvalšiny - Kaplice B, Mirovice - Strunkovice, Sousedovice - Vl. Březí, Chelčice - Lažiště B, Bělčice - Zdíkov, Poříčí - Kestřany, Březnice - M. Tábor, Branice - Albrechtice (9.30 Milevsko), Božetice - Záhoří, Bernartice - Borotín, Chotoviny - Řepeč/Opařany, Sepekov - Ml. Vožice, Větrovy - Bechyně, T. Sviny - Kunžak, Lomnice - Suchdol, Srubec - Třebětice, N. Včelnice - D. Bukovsko (H.orní Žďár), Ledenice - Borovany, K. Řečice - Slavonice, Klikov - Chlum.

II. LIGA DOROST: Písek - Sparta B (10.15).

LIGA ML. DOROSTU: S. Ústí - K. Vary (10.15 Tábor Kvapilova ul.).

LIGA ST. ŽÁCI: J. Hradec - Benešov (10 Vajgar), Prachatice - Rokycany (10).

KP DOROSTU:
Č. Krumlov - Milevsko (10), Blatná - SKP ČB (9.30), Čt. Dvory - Vodňany (11.45), Slavia ČB - Roudné (9.30), Břilice - Loko ČB (9 Třeboň u haly), J. Hradec - Soběslav (10), Strakonice - S. Ústí B (10 Fezko).

I. A DOROSTU: Trh. Sviny - H. Stropnice (9), N. Hrady - Suchdol (10), Borek - Kaplice (10), Větřní - Hrdějovice (10), Mladé - Lišov (10), Protivín - Vimperk (10), Osek - Volyně (10), Netolice - Vl. Březí (10.30), Katovice - Kest᠆řany (10 Stř. Hošice), Sok. S. Ústí - M. Tábor (10), Veselí - Dříteň (9), Jistebnice - N. Bystřice (10).

KP ŽÁCI: Loko ČB - Bechyně (10), SKP ČB - Soběslav (10).

Neděle

DIVIZE: Český Krumlov - Horní Měcholupy (14).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Kaplice - Jankov, Dražice - Prachatice (10), Třeboň - J. Hradec (10.30), Vodňany - Roudné, S. Ústí B - Rudolfov (Tábor Kvapilova ul.).

I. B TŘÍDA: Roudné B - Jankov B, Větřní - Č. Krumlov B, Záblatí - Vimperk (10.30), Blatná - Stachy.

II. LIGA DOROSTU: S. Ústí - Benešov (10), SKP ČB - K. Vary (Hluboká).

LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB - Příbram (10 Složiště).

LIGA ML. ŽÁCI: Prachatice - Příbram (10).

KP DOROSTU: Prachatice - Rudolfov (10 ZŠ Národní).

I. A DOROSTU:
Zliv - Borovany (10 Pištín), Hluboká - Lomnice (9), Strunkovice - Stachy (14), Bělčice - Čkyně (14), Vacov - Sedlice (10), Hradiště - Ml. Vožice (Kluky), Bechyně - Kunžak (10), Sepekov - Dačice (10), Týn - Olešník (10).

KP ŽÁCI: Břilice - Č. Krumlov (10 Novosedly), Slavia ČB - Roudné (10), Tábor B - Blatná (12.30 S. Ústí Soukeník), Čt. Dvory - Milevsko (12.30), Trhové Sviny - Strakonice (9.30).