V Kamenném Újezdu se při dokopné rozloučil s týmem trenér Vojtěch Brozman: „Stěhuji se. Už tak měsíc předem jsme se domluvili, že v Kameňáku končím," řekl Deníku.

Nad jeho nástupcem zatím visí otazník. „Určité varianty jsou v jednání. 12. prosince máme setkání s hráči a tam by už mělo být jasno," uvedl manažer Kamenného Újezda Jiří Vaník.

I když změny na postu trenéra nejsou vyloučeny ani u jiných týmů, ostatní kluby hovoří spíše o doplnění hráčského kádru – především tam, kde se na jaře bude hrát o záchranu.

Brozmanova derniéra skončila ve Vyšším Brodě porážkou 0:3. „Druhá minuta a uděláme nesmyslnou, zbytečnou penaltu, prohráváme 0:1," kroutil hlavou, když hodnotil zápas pro Deník.

"Ve 20. min. jsme po autu ztratili míč a z protiútoku inkasovali podruhé. Chtělo by se říct, že bylo po zápase, ale Jiří Stegbauer trefil břevno, Kotalík tyčku! Kluci bojovali, snažili se, ale Vyšší Brod vyhrál zaslouženě. Nebyla v nás síla jít za vítězstvím, více se poprat, a to nás provázelo celý podzim. Jediný, kdo nás za celý podzim přehrál, byla Planá u letiště. Ostatní zápasy včetně Nemanic, které dávaly desítky, byly vyrovnané," hodnotil po posledním zápase na lavičce Sokola Kamenný Újezd.

Vojtěch Brozman má za sebou angažmá v Hrdějovicích (postup do I.A), působil ve Čtyřech Dvorech, v krajském přeboru koučoval Týn a v divizi Jankov.