Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Góly stříleli v soutěžích i další fotbalisté, ale Hanousek se trefil čtyřikrát v utkání, které jeho tým vyhrál 4:3.

Kromě fotbalu se rád věnuje zahrádce, luští křížovky a pozor: „Hraju na bicí.“

Kopal za SK Zliv, FK Olešník, SK Dobrá Voda, SCU Wallsee, SC Raika Gresten, Mariner Bavorovice, teď válí za Slavoj Srubec.

„V mládí byl můj hlavní post při fotbale defenzivní střední záložník. V Bavorovicích jsem hrál stopera a na stará kolena mě teď na Srubci zkouší v útoku,“ směje se. Jak je vidět, zkouška se opravdu povedla. V šesti zápasech už má na kontě šest gólů. „Speciální způsob zakončení určitě nemám. Jsem rád za každý vstřelený gól.“

Těší ho hlavně bodový zisk. „Rád vzpomínám na góly v krajském přeboru, ale také na ty, které nám pomohly vyhrát I.A třídu,“ připomíná chvíle v dresu Olešníku, černobílé Zlivi a pak Bavorovic. „Pěkné vzpomínky mám také na rakouské angažmá, kde se mi dokonce podařilo dát v jednom mistrovském zápase pět gólů.“

V Borovanech mu na první gól nahrál Tomáš Zimmel před prázdnou branku. „Vyrovnával jsem na jedna jedna, bylo to před prázdnou branku,“ popisuje.

Další trefu si připsal po špatné rozehrávce brankáře a následném „nájezdu“.

„Třetí gól mi připravila nestárnoucí nejen srubecká legenda Pavel Kalina,“ jmenuje dalšího kolegu v sestavě. „Dal mi zpětnou nahrávku na hranici penalty, já střílel z první levačkou k tyči.“ Závěr zápasu dohrával Srubec bez Zimmela (ČK). „Pět minut před koncem po rohu, kdy brankáři vypadl míč z ruky, jsem ho doklepl do branky,“ přibližuje „tříbodovou“ pohotovou trefu.