Čtyřdvorský kouč Robert Čepička se tvářil po lekci od Nové Včelnice (0:4) hodně kysele. „Každá série jednou končí, a tato skončila po zásluze, protože netrénované mužstvo nemá na trénované nárok! V první půli jsme relativně ještě drželi krok, ve druhé jsme odešli fyzicky,“ hodnotil Robert Čepička.

Docházka na tréninky mu dělá starosti. „Kluci nechodí. Jsou v práci, nemohou… Máme tréninky s béčkem, s dorostem. V pátek přišlo šest lidí, z toho dva z béčka, a to se musí zákonitě projevit. S takovým soupeřem pak nemůžeme držet krok, navíc když na tom Včelnice herně není špatně,“ poznamenal Robert Čepička a doplnil, že výsledek 0:4 považuje ještě za milosrdný.

Přitom Čtyři Dvory tušily, odkud hrozí u hostů největší nebezpečí. „U nich jsme prohráli 0:3, takže jsme věděli, jak hrají, že jejich síla je v dlouhých balonech za beky. Mají rychlé hráče a my jim nestíhali.“

Za stavu 0:1 vystrašil lídra třídy utěšenou střelou Patrik Raab, ale minul. „Je to naše první prohra od začátku sezony,“ mrzelo ho. „Nezachytili jsme vstup do utkání, a nevyšel nám ani začátek druhého poločasu, kdy jsme soupeře nechali odskočit na dvě branky,“ litoval Raab.

V dalším kole SK Čtyři Dvory přivítá Hrdějovice.

Branky: 6. a 71. Pacholík, 53. a 87. Nebeský. Rozhodčí: Crkva – Dvořák, Albert. ŽK 1:1. Diváci: 50.