Nyní hostuje v druholigovém týmu Bohemians Praha a v sobotu byl mužem utkání Fotbalové národní ligy v Sezimově Ústí, kde ve druhé minutě nastaveného času gólem na 1:1 rozesmutněl hráče Táborska.

Kdy jste naposledy dal takový podobný gól?

Abych řekl pravdu, ani nepamatuji. Možná ještě ve třetí lize v Budějovicích a myslím si, že to bylo v zápase s Převýšovem.

Krásný gól zdálky, k tomu v nastaveném čase a navíc díky tomu pro mužstvo zachráněný bod. Je vaše radost o to větší?

Když to vezmu podle toho, že jsme prohrávali a úplně na konci vyrovnali, je bod super. Jinak si ale myslím, že jsme tady mohli vyhrát.

Máte na mysli zřejmě průběh zápasu ve druhém poločase, kdy jste skutečně měli více ze hry. Je to tak?

Měli jsme víc míč pod kontrolou a hlavně jsme tam měli dost takových závarů, jenže finální fázi jsme neřešili dobře. Řekl bych, že celkově ten zápas moc pohledný nebyl, že to spíš byl takový boj. Podle mě byla na obou mužstvech patrná nervozita. My i náš soupeř jsme potřebovali body. Podle toho zápas vypadal.

Zpátky k té vaší trefě. Bylo to hodně zdálky, přesto jste se rozhodl vystřelit? Už vás tlačil čas, anebo šlo spíš o bezprostřední myšlenku?

Opravdu jsem chtěl vystřelit. Viděl jsem, že přede mnou tam je volný prostor, míč se mi povedlo dobře zpracovat do pohybu, vypálil jsem a zaplaťpánbůh to tam spadlo, takže vezeme bod.

A pro vás jistě hodně cenný, protože v případě porážky by vás Táborsko přeskočilo a vy byste se nepříjemně přiblížili pásmu sestupu…

Pro nás je ztráta hlavně minulé kolo, kdy jsme měli doma s Varnsdorfem jednoznačně vyhrát. My ale trpíme na neproměňování šancí. Pokud jde o dnešní zápas, jak už jsem řekl, bod odsud je dobrý.

A co vy osobně? Jak jste ve Střížkově spokojen?

Důležité je, že od začátku sezony pravidelně nastupuji a hraji. Doufám, že se mi bude dařit a stejně tak i celému týmu. Doufám, že budu i dál hrát. Zatím jsem s tím hostováním maximálně spokojen.

Jak sledujete své Budějovice?

Samozřejmě, že kluky sleduji, jak béčko, tak áčko. Voláme si a v jejich cestě za záchranou v lize jim přeji hodně štěstí. Teď se jim sice moc nedaří, myslím si ale, že to kluci zvládnou.

Vy máte v Bohemians Praha hostování do konce jara?

Přesně tak.

Takže po sezoně byste se měl do Dynama vrátit?

Co bude v létě, to uvidíme. Teď to neřeším.