Takže: divizi si zahraje Roudné, dolů jdou Katovice a Lažiště. Nejlepším střelcem soutěže se stal kaplický Jakub Lesňák, jenž v sezony nastřílel sedmnáct gólů!

Kaplice – Hluboká 5:1 (1:0) – Na první opravdu velkou gólovou šanci se čekalo až do poloviny první půle, kdy domácí M. Pulec přestřelil soupeřovu bránu. Ve 26. min. tentýž hráč zpětnou nahrávkou našel Záveského, po jehož přesném centru nedal nabíhající Románek hlavou brankáři Matouškovi šanci – 1:0. Inkasovaný gól na dlouhé minuty otupil veškeré útočné snažení hlubockého týmu. Hned v první minutě druhé půle gólman Kopřiva poslal dlouhý pas za soupeřovu obranu, na který si naběhnul L. Matoušek, jenž upravil na 2:0. V 58. min. se k penaltě za ruku ve vápně postavil Záveský a s přehledem ji proměnil – 3:0. Běžela 70. min., když se domácí gólově prosadili počtvrté. Po centru M. Pulce z pravé strany Románek uklidil hlavou míč do sítě – 4:0. Až poté se výrazněji dostali ke slovu i Hlubočtí. Domácí střídající gólman Hejný kapituloval až deset minut před koncem, kdy se před ním zcela sám ocitnul exkaplický Kokeš, jenž umístěnou střelou k pravé tyči zaznamenal čestný úspěch hostů – 4:1. Definitivní podobu dala výsledku závěrečná minuta, když se k míči dostal střídající Beránek. Bránící hráči se před ním rozestoupili a na následnou střelu po zemi k levé tyči brankář Matoušek nedosáhl – 5:1.
Branky: 26. a 70. Románek, 46. L. Matoušek, 58. Záveský (11), 90. Beránek – 80. Kokeš, ŽK 2:1, 150 diváků, rozhodčí Tupý. (gra)

Čížová – Lažiště 3:2 (1:1) – Od začátku utkání byli nekompletní domácí lepším týmem a po zásluze se ve 26. min. Rybákem ujali vedení – 1:0. Ve 42. min. hosté již po třech minutách využili přesilovku po vyloučení Týla, když Pasák vyrovnal na 1:1. Po přestávce dostal v 53. min. domácí do vedení opět Rybák – 2:1. V 67. min. se hostům podařilo využít již dvojnásobnou přesilovku: střídající Rendl vyrovnal na 2:2. V 85. min. po autovém hodu Syrovátky proměnil Jindřich své sólo ve vítěznou branku, a pečetil tak zasloužené vítězství domácích.
Branky: 26. a 53. Rybák, 85. Jindřich – 42. Pasák, 67. Rendl, ŽK 3:2, ČK 2:1 (39. Týl, 61. Jaroušek – 80. Michalec), 80 diváků, rozhodčí Krčín. (jev)

Jankov – Katovice 2:3 (1:2) – Již v 6. min. domácí vyzkoušeli gólmana Věnečka, který střelu zblízka vyrazil. V 10. min. zahrával hostující Janus trestný kop z hranice vápna a nedal Prenerovi v brance domácích žádnou šanci – 0:1. Už ve 13. min. hosté pálili znovu a neslaná nemastná střela skončila na tyči. Dvě minuty nato už ale Frühauf nezáváhal a domácího gólmana prostřelil podruhé. Ještě před koncem poločasu se dostal ve 42. min. k odraženému míči domácí Řezníček a zkušeně snížil na 1:2. Po chybě domácí obrany v 70. min. musel brakář Prener faulovat a z nařízené penalty zvýšil Janus na 1:3. Domácí se nechtěli loučit porážkou a vrhli všechny síly do útoku. Výsledkem bylo ale jen snížení na 2:3, když se po pěkněm centru Klímy hlavou trefil P. Stejskal.
Branky: 42. Řezníček, 80. P. Stejskal – 10. a 70. (pen.) Janus, 15. Frühauf, ŽK 4:5, ČK 1:0 (82. P. Maxa), 50 diváků, řídil Kaštánek. (km)

Roudné – S. Ústí B 6:1 (3:0) – Nejvyšší roudenská návštěva této sezony viděla průměrný fotbal, okořeněný ale řadou hezkých akcí a gólů. Hosté, jejichž ligové áčko je už na dovolené, poslali na hřiště řadu mladých hráčů, kteří dokázali jakžtakž ustát úvodní nápor domácích. Kolem 20. min. ale třikrát inkasovali a bylo rozhodnuto. Roudné pak už jen kontrolovalo hru. Po změně stran tlak domácích pokračoval a vedle kanonýrů Pouzara a Nohavy, skteří dali po dvou gólech, se trefili také sváteční střelci Cahyna a Csavoj. Za stavu 5:0 hostující Tomeček poslal penaltu do tyče. Čestného úspěchu se však hosté přece jen dočkali, když se trefil Pěknice. To na radosti domácích hráčů i diváků ale nijak neubralo, Roudné se stalo vítězem krajského přeboru a postoupilo do divize!
Branky: 17. a 23. Pouzar, 19. a 84. Nohava, 52. Cahyna, 57. Csavoj – 68. Pěknice, ŽK 3:1, 200 diváků, rozhodčí Tůma. (zz)

Vodňany – Bavorovice 1:3 (0:2) – Domácí byli aktivnějším týmem, měli míč více na kopačkách, ale hosté dokázali vytěžit z minima maximum. Již v 10. min. skončila střela domácího Josefa Chalupského na tyči. Vedení se ujali hosté ve 25. min. Martišem, kterému přihrával Třeštík. O sedm minut později domácí ztratili míč na polovině hřiště, čehož dokázali stoprocentně využít hosté a z rychlého brejku zvýšili Melicharem na poločasových 0:2. Po změně stran se obraz hry neměnil, domácí byli aktivnější, ale hosté v 65. min. zvýšili Fojtíkem na 0:3. Vodňanský Josef Chalupský v 72. min. nastřelil břevno Smejkalovy branky. Snaha domácích byla korunována v 82. min., kdy se krásně trefil Celý, jenž upravil na konečných 1:3.
Branky: 82. Celý – 25. Martiš, 32. Melichar, 65. Fojtík, ŽK 2:2, 80 diváků, rozhodčí Novotný. (pet)

Tábor – Chýnov 2:0 (1:0) – Domácí měli od začátku zápasu trvalou převahu, kterou však dokázali zužitkovat až v úplném závěru prvního poločasu, kdy se trefil Picka. I po změně stran se hrálo neustále na polovině hostujícího mužstva, ale z mnoha šancí, které si vytvořili, přidali hráči Tábora jen druhou branku. Tu po Pickově rohu vstřelil v 56. min. Trněný. Hosté za celý zápas jen jednou vystřelili jen jednou, a to v 90. min., kdy Blažek vytěsnil střelu střídajícího Hlinky.
Branky: 45. Picka, 56. Trněný, ŽK 0:0, 200 diváků, rozhodčí Chlaň, 200 diváků. (bert)

Týn – Čkyně 1:0 (0:0) – Do utkání vstoupili lépe domácí, ale šance Brozmana a Vařila gólem neskončily. Hosté se mohli ujmout vedení v 19. min., avšak Kvapil ze slibné šance přestřelil. Ve 23. min. se do šance dostal domácí Kášek, ale střílel těsně nad, stejně jako ve 30. min. Brozman. Ve 43. min. gólman Švejda vyrazil střelu hostů na roh. Domácí si byli vědomi důležitosti utkání, ale postupem času byli čím dál více nervóznější. Branku vstřelili již v 52. min., ale gól pro údajný ofsajd neplatil. V 60. min. dostal Vařil přihrávku od Šáleného a do prázdné brány otevřel skóre – 1:0. Domácí se snažili zvýšit, ale v nervózním utkání již žádnou branku nevstřelili. Nakonec byli rádi za tři body, jimiž si uchovali krajský přebor i pro nadcházející sezonu.
Branka: 60. Vařil, ŽK 1:0, 350 diváků, rozhodčí Sebera.(bez)

Č. Krumlov – Dražice 2:2 (1:2) – Domácím chyběl Zatloukal, který odjel na dovolenou. Premiéru od začátku utkání si tak odbyli dorostenci Kroupa a Wágner. Na postu útočníka nastoupil kapitán Benc. Hosté šli rychle do vedení, když z rychlé otočky a střelou k tyči skóroval Peclinovský Po trestném kopu Vacka se hlavou prosadil dorostenec Wagner a vyrovnal na 1:1. Byl to jeho první mistrovský gól za muže. Těsně před poločasem po centru Novotného se v pádu před brankou trefil Volek na 1:2. Do druhého poločasu Českokrumlovští vystřídali a na hřiště přišli Špát a Sivák. Oba byli u vyrovnávací branky Krumlova. Po centru Špáta se hlavou prosadil Sivák a vyrovnal na konečných 2:2. Špátův gól pak nebyl pro ofsajd uznán. Po zápase musel trenér domácích Lubomír Pintér dohola (sázka o 4. místo) – strojku se chopil útočník Zvěřina a dílo se z pohledu všech přítomných povedlo…
Branky: 39. Wágner, 55. Sivák – 10. Peclinovský, 44. Volek, ŽK 3:2, 60 diváků, rozhodčí Hoch. (šv)