Vnich nejlépe si vedl Sedlec. Tým, který má zkušenosti spíše s boji o záchranu, prožívá zatím svůj nejlepší podzim v soutěži. I díky střelci Kučerovi, jenž se vrátil z hostování Dřítně a v tomto kole zaznamenal hattrick, vede tabulku.

TEMELÍN – TÝN B 1:0 (0:0) – Dlouho očekávané derby dvou sousedů z Vltavotýnska začalo ve svižném tempu. Již ve 3. min. domácí Pešek hlavou orazítkoval břevno a za chvíli neproměnil šanci Jirásek. Po klidné pasáži, kdy se hra odvíjela převážně ve středu hřiště, zaujalo několik střeleckých pokusů, přičemž ten Říhův skončil na tyči. Druhá půle začala oboustranně neurovnanou hrou, která pramenila ze snahy vstřelit úvodní gól. Jirásek to zkoušel tvrdou střelou, kterou s námahou vyrážel gólman Týna Valtr. V 65. min. se domácím zranil obránce Havlíček a chvíli se nehrálo. Hned po pauze se Temelín dostal do brejku, který zakončil gólem J. Jaroš. Hosté ve snaze vyrovnat přitlačili soupeře na jeho půlku. Nejlepší hráč hostů Lisner tvrdou střelou vyzkoušel pozornost gólmana Štoty, vzápětí střílel nebezpečně Červenka. V 79. min. proběhl domácí obránce Profant přes celé hřiště a velké sólo zakončil střelou nad! Temelín dohrával průměrné derby bez vyloučeného M. Jaroše, jenž za faul uviděl druhou žlutou a červenou kartu.
Pískal Hybšman. ŽK 2:2. ČK 1:0 (M. Jaroš). Diváci: 80.

HLUBOKÁ B – LOKO ČB B 4:1 (1:0) – Jak už se stává tradicí, Hlubočtí měli vlažnější začátek, a nabídli hostům dvě možnosti k otevření skóre (Lukáš, Milota). Pak se domácí probudili, na Hrouzův rohový kop si krásně naskočil Rubick, ale hostující brankář reflexivně míč vyrazil a dorážku zblízka neusměrnil mezi tyče Křiváček! Když už to vypadalo na poločasovou remízu, předvedla Hluboká kombinační akci, Dalipi centrem adresoval balon Jankovskému a ten hlavou otevřel skóre. Druhý poločas měl stejný scénář. Hostující útočníky Milotu i Lukáše vychytal Hrtus a v 60. min. po dlouhém autu Beneše Jankovský přiklepl Sedlickému, jenž krásnou střelou k tyči zvýšil na 2:0. Slabší chvilku si vzápětí vybral domácí brankář Hrtus, kterému dalekonosná Drmotova střela proklouzla mezi prsty. Drama odmítl Jankovský po nahrávce Pomejeho, když lišáckou střelou z 30 metrů zaskočil hosty. Skóre uzavřel v 72. min. z kombinační akce tzv. „bodlem“ Brom. Jeho tým tak drží druhou příčku.
Rozhodčí Hybner. ŽK 1:2. Přihlíželo 30 diváků.

H. STROPNICE – VLTAVA ČB 1:0 (1:0) – Domácí chtěli ukončit šňůru zápasů, ve kterých nebodovali, a k nesnadnému úkolu přistoupili velmi zodpovědně. V úvodu utkání hrozili hlavně po stranách, kde však Vltavští měli velmi zdatné obránce, a ti je do šancí nepouštěli. Bojovalo se o každý míč, hlavně střed hřiště byl plný soubojů. Domácí skórovali po akci Hanzala, jenž zatáhl míč po pravé straně a nezištně přihrál přes celou šestnáctku Holejovi, který v plném běhu nedal soupeři šanci. Ztrátou bylo pro domácí zranění agilního Hanzala, kterého vystřídal zkušený Kotrč. Ve druhém poločase se hosté hnali za vyrovnáním, Hraničáři se tím otevírala cesta k hostující brance, ale žádný z pokusů na jedné či druhé straně gólem neskončil. Horní Stropnice tak po třech kolech slavila hubené, ale důležité vítězství.
Rozhodčí Krenauer. ŽK 1:3. Přihlíželo 50 diváků.

HRDĚJOVICE B – OLEŠNICE 1:3 (1:2) – Zápas začal pro domácí šokem: obrana zaspala, Drtina vyslal do úniku O. Stodůlku, jenž obhodil vybíhajícího Bublíka a hosté ve 2. min. vedli! Domácí se nedokázali vyrovnat s důrazem a bojovností hostů, hráli staticky, kazili přihrávky. Přesto se jim ve 22. min. naskytla šance, jenže Michal Votruba po Vrbově centru hlavičkoval vedle. Hosté svou převahu potvrdili ve 26. min., kdy kopali roh, Picek sklepl hlavou míč Štráchalovi a ten byl důraznější než domácí obránci, zblízka zvýšil na 0:1. Pak se domácí přece jen probudili a Tlapák z dálky nastřelil břevno. Ve 42. min. se domácím podařilo snížit: po centru Michala Votruby Dolejšek přiklepl Beranovi a ten zblízka prostřelil brankáře Teringla. Do druhého poločasu Hrdějovice nastoupily se snahou zápas otočit, vynutily si územní převahu ale koncovka je zradila (Havierník). Únik O. Stodůlky zlikvidoval Bublík – a pak už se hrálo jen před hostující brankou. Dvě šance zahodil nepřesný Havierník, domácí přišpendlili Olešnici k vápnu, ale gól nedali. V poslední minutě už Slavoj hrál vabank, do jeho otevřené obrany unikl Fiala a pečetil na 1:3. Hrdějovice pykaly za to, že první půli prospaly.
Bez karet řídil Šafránek. Přihlíželo 50 diváků.

SEDLEC – ČT. DVORY 7:1 (3:1) – Lídr tabulky doma nezaváhal, přestože už poněkolikáté na podzim prohrával. První gól dal totiž v 11. min. čtyřdvorský Hrabík z rychlého protiútoku – brankář Hanzal neměl proti přesné ráně k tyči šanci. Pak přišel velký střelecký koncert domácího Kučery, jenž v den zápasu slavil 30. narozeniny. Nejprve ve 20. min. vyrazil brankář Voneš hlavičku Šindeláře a Kučera dorážel na 1:1. Tři minuty nato fauloval Voneš Reindla a nařízenou penaltu Kučera s přehledem proměnil. Někdejší dvojnásobný nejlepší střelec OP završil hattrick ve 43. min., kdy si narazil s Jodlem a „angličanem“ z hranice vápna zvýšil na 3:1. Druhý poločas už byl domácí exhibicí. Kučera další góly nepřidal, jednou nastřelil tyč a jednou břevno, ale trefili se jiní: Reindl ze skrumáže, střídající Pavlíček výstavním dloubákem, a dokonce dvakrát další střídající hráč Koňarík. Sedlec vyhrál poosmé v řadě a dál kraluje soutěži.
Rozhodčí Korch. ŽK 4:2. Přihlíželo 65 diváků.

PLANÁ – NEPLACHOV 3:1 (1:0) – V Plané se potkali dva nováčci. Domácí si vytvořili velkou šanci až ve 39. min., kdy rozhodčí za kritiku nařídil nepřímý kop proti hostům. Plánští ze standardky vytěžili vedoucí gól utkání, skóre otevřel Sodomka. Druhý poločas začali hosté lépe a v 56. min. vyrovnali Čadou z přímého kopu, který jako kdyby brankář Fabián podcenil. Hrál se vyrovnaný zápas, domácí byli štastnější a v 63. min. po krásném signálu Beran vstřelil druhý gól. Neplachov se snažil vyrovnat, ale v 84. min. se vlastní chybou dostal do úzkých a Stropek uzavřel účet zápasu. Nováčci svedli v Plané pohledný souboj.
Rozhodčí Hybšman. ŽK 2:4. Přihlíželo 65 diváků.

N. HRADY – RUDOLFOV B 5:3 (2:2) – Novohradští po pádu až na dno tabulky konečně zabrali a dokázali svým fanouškům, že střílet branky nezapomněli. Lépe začali hosté a po chybě domácí obrany se ve 14. min. prosadil Novák. Domácí vyrovnali za pět minut, kdy Vít. Jelínek kolenem dorazil do sítě hlavičku R. Brouska. Ve 28. min.vyslal z 25 metrů střelu do břevna Vik. Jelínek, k odraženému míči se dostal L. Brousek a střelou k tyči dal na 2:1 .Vedení trvalo jen krátce, protože brankář Winzberger fauloval ve vápně a nařízenou penaltu proměnil Boček. Druhý poločas patřil Novohradským až do vyloučení (2 ŽK) Vik. Jelínka. To už ale vedli 5:2 díky třem gólům během osmi minut! První z nich dal Viktor Jelínek (52.) po vysunutí od J. Jelínka, další přidali R. Brousek (56.) a Gregor (59.), jenž střelou z 25 metrů dosáhl premiérové branky v mužích. Oslabení domácí výhru uhájili, Boček z penalty v 87. min. už jen snížil na konečných 5:3.
Rozhodčí Špelina. ŽK 2:3. ČK 1:0. Přihlíželo 50 diváků.