Jedna černá série skončila v Temelíně a velkou zásluhu na tom měl pendl z Olešníka Tressl, jenž nastřílel za Slavoj hattrick.

K. ÚJEZD – SEDLEC 1:1. Jan Kučera, předseda Sokola K. Újezd : „Vyrovnané utkání jsme vyhrát my i soupeř. Šance, spíš náznaky šancí, byly na obou stranách. Pěkný zápas s nasazením a bez emocí se divákům líbil."

Stanislav Šindelář, trenér Sedlce: „Jeli jsme si alespoň pro bod, chtěli uhrát dobrý výsledek, což se nám podařilo. Zápas byl vyrovnaný. Ve druhé půli nás podržel Hanzal v bráně, který domácím chytil tři tutové góly. S bodem spokojenost."

NEMANICE – DŘÍTEŇ 5:0. Miroslav Dubský, trenér Nemanic: „Utkání bylo jednoznačné, podali jsme jeden z nejlepších výkonů, kluci hráli dobře. Poločas skončil 1:0 a hodně šancí jsme neproměnili, jako vždy… Až ve druhém nám to začalo padat."

Tomáš Slepička, hrající asistent Dřítně: „Je neskutečné, co se s námi děje, nezažil jsem, abychom takhle zapomněli hrát! Ve druhé půli jsme odpadli, stáli jsme na půlce a Lébl nás podržel, chytil několik gólů. Myslím, že Nemanice se ani moc nenadřely."

ZLIV - KRUMLOV B 1:0. Vadim Rys, asistent trenéra Zlivi: „Vrátila se nám do sestavy obvyklá stoperská dvojice a na obranné hře týmu to bylo znát. Mladý krumlovský tým měl sice opticky více ze hry, ale jediný gól zápasu jsme po hezké akci dali my."

PLANÁ – T. SVINY 4:3. Luboš Pintér, místopředseda Plané: „Zase jednou se hrál krásný zápas pro diváky, ale infarktový pro trenéry. Myslím, že výsledek odpovídá tomu, co se dělo na hřišti, i když dvakrát hosté vedli o dva góly."

Zdeněk Bebčák, vedoucí T. Svinů: „Chtěli jsme pomoci Velešínu, protože od něj máme na hostování bratry Šafránky. Naše mladé mužstvo ale neuneslo, že vede nad takovým soupeřem 2:0 a 3:1. Plané stačio čtvrt hodiny, aby otočila výsledek."

TEMELÍN – MALŠICE 5:3. Miloslav Beránek, předseda Temelín: „Poslední desetiminutovka byla v naší režii. Nejlepší hráč zápasu Tressl dokonal hattrick a v 88. min. stejný hráč krásnou přihrávkou vybídl Peška. Zrodilo se tak první domácí vítězství v sezoně."

D. BUKOVSKO – LEDENICE 0:1. Tomáš Ardamica, trenér Dolního Bukovska: „Prohráli jsme sice, ale s výkonem můžeme být spokojeni. Podali jsme asi nejlepší výkon na jaře. Měli jsme po celý zápas převahu, ale byli jsme nepřesní v koncovce."

Petr Vítovec, trenér Ledenic: „Většinu utkání jsme odehráli pod tlakem domácích, kteří chtěli rozhodnout již od prvního hvizdu. V 89. min. si Kadlec pohrál s domácí obranou a nezištně nahrál Bezovi na jediný gól utkání. Šťastné vítězství."

ŠEVĚTÍN – TŘEBĚTICE 3:0. Jiří Orlíček, trenér Ševětína: „Byli jsme trpěliví a nakonec utkání rozhodli. Nejlepší jarní zápas odehrál Matoušek, jenž neprohrál žádný hlavičkový souboj, zabránil gólu a jeden gól vstřelil."

LIŠOV – SLAVONICE 5:0. Štefan Farkaš, vedoucí Lišova: „Po dobrém výkonu celého mužstva, ačkoli nebyl úplně bez chyb, jsme po měsíci poznali, jak chutná vítězství, a věříme, že krize je zažehnána."

(Podrobnější hodnocení trenérů a činovníků najdete ve čtrtečním vydání ČB deníku.)