Přesto o odchodu jinam neuvažoval. „Abych se přiznal, tak ne,“ potvrzuje.


V Dynamu má platnou smlouvu ještě na příští sezonu. „Uvidíme, co bude,“ pokrčí rameny. „Chci se vrátit do áčka a myslím si, že z béčka je k tomu nejblíže,“ je přesvědčen. „Budu dál makat a uvidíme, jestli si mne trenér Cipro všimne, nebo jak to se mnou bude.“


Ale fakt, že s prvním týmem nezačal alespoň přípravu, je pro už zkušeného fotbalistu samozřejmě zklamáním. „Myslel jsem si, že přípravu s áčkem začnu. Bohužel se to ale nestalo. Odmakám přípravu v béčku a budu doufat,“ pořád věří v šanci v prvoligovém týmu.


Možnost hostování v jiném klubu ale úplně nezavrhuje. „Kdyby to byla možnost z první ligy, tak bych to vzal. Ze druhé by se vidělo, o jaký tým by se jednalo. V Budějovicích mám rodinu, čekáme druhé dítě, takže za každou cenu někam daleko odcházet nebudu,“ tvrdí.


Na sobotním turnaji v Soběslavi běčko Dynama nečekaně prohrálo s divizní Třeboní a domácí tým zdolalo až po penaltovém rozstřelu. „Moc nám turnaj nevyšel,“ připouští. V obou zápasech jsme nevyužili šance. Když neproměníme šance, tak nemůžeme vyhrát,“ nabízí starou fotbalovou pravdu.