Rovněž hrací plán zůstává stejný jako v minulých letech. Dopoledne se bude hrát ve skupinách, odpoledne přijdou na řadu vyřazovací boje.

Ve startovním poli tentokrát bude chybět obhájce posledních tří vítězství prachatický Rumpál. „Duše týmu Vašek Wimberský mi volal, že jsou na dovolených a nedali by mužstvo dohromady," vysvětluje jeden z organizátorů turnaje Michal Průcha. „Omluvili se i někteří další tradiční účastníci jako třeba Dubenec nebo Zahájí," dodá.

Momentálně mají pořadatelé na seznamu patnáct potvrzených účastníků turnaje. „Další dva týmy se přihlásily, ale účast ještě oficiálně nepotvrdily," upřesňuje Průcha. Organizátoři tak prodloužili termín přihlášek do neděle. „Mohou se přihlásit registrované i neregistrované týmy. Stačí mít dresy a zaplatit startovné 790 korun," vyzývá Průcha případné zájemce.

Ti se mohou hlásit i telefonicky právě Michalu Průchovi (tel. č. 608870510) nebo Pavlu Ždychovi (tel. 777887307). Případně na e – mailovou adresu: pruchamich@seznam.cz. „Věříme, že budeme mít opět dvacet účastníků turnaje," přeje si Michal Průcha.